Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Cau chlapi potreboval bych nahrat nove mapy do columbuse ( nekdo okoli brna ci znojma) diky za info

Nové mapy do columbus-u sú napr. tu:

http://filepost.com/files/436a5ee4/

mapy sú vrátane rychlostných kamier. Keď uz píšem, chcem sa spýtať či niekto nevie ako dostať do navigácie ciele z SD karty? V ponuke totiž nemám možnosť (neviem prečo) "načítať cieľ z SD karty". Dá sa to nejak opraviť? inak columbus funguje v poriadku.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme že som si na karte vytvoril adresár "destinations" a do neho umiestnil cieľ vo formáte "vcf". Pri stlačení tlačítka zadať nový cieľ mi však vôbec neponúkne možnosť zadať cieľ z SD karty. Tvári sa to tak ako keby navigácia nepoznala SD kartu a hlási, že je chybná, ale keď tam dám trebárs muziku tak tá ide OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový firmware RNS 510 5218!

 

Odkaz facelift:

http://www.ulozto.cz/xCeMkh1/fw-5218-faclift-iso

 

Odaz predfacelit + odblok:

http://www.uloz.to/xdzqj8t/fw-5218-preface-video-iso?do=web-login&_fid=uxcv

 

Odkaz predfacelift + odblok sa nedá nájsť. Dá sa to upresniť, alebo znovu uložiť?

 

 

 

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=ytyW5lBSHmY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus: 000004 a reset navi.

Ahoj ferdo mam problém columbusem na rádiu mi skoro vše funguje jak má ale nejde mi na volantumultifunkčním zvišování hlasitosti a přepínání radiových stanic,pak jsem koupil nové mapy 2013 ale rádio ho nahraje,ale jsou tam pořád staré mapy a nefunguje jak má,třeba ukázání doba jízdy,označeno správně a nic a pak vyhnutí dálnice navigce to vezme ale pak mně stejně táhne na dálnici.Měl jsem to v autorizovaném servisu a ty mi řekly že si musím koupit nové rádio za 58000 korun skoušely mi nahrát sotwer a nahry to tak že zasobník na cd v kufru mi šly mp3 teď už mi jdou jen originálky a slušnou formou mě poslaly??Tak teď koukám všude kde se dá a co jsem vyčetl tak jste asi tři jediní co o tom víte nejvíc auto je staré 2009 9měsíc když bysi chtěl mně kontaktovat tak mi napiš na imeil michalmamster@seznam.cz a určitě by sme se spolu domluvily dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

využiju toto stařičké téma k jednoduchém dotazu (možná hloupému) . . .

 

Mám několik dnů OII (r.v.2012) s navi Columbus a zajímalo by mě odkud si tahá mapy ???

 

Changer má být v kufru vlevo - nemám

 

Přímo v Colubusu je slot na SD prázdný a CD vložené není.

 

Někde sem četl, že lze mapy nahrát na HDD, ale ten v menu MEDIA není prosvícený a tak by měl být prázdný ?

 

Pod sedačkami nic

 

V kastlíku spolujezdce nic

 

 

KDE mám hledat ???

 

díky M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovkou byl vydán nový soft. nyní je rozesílaný na opravny.

Ahoj všem,

využiju toto stařičké téma k jednoduchém dotazu (možná hloupému) . . .

 

Mám několik dnů OII (r.v.2012) s navi Columbus a zajímalo by mě odkud si tahá mapy ???

 

Changer má být v kufru vlevo - nemám

 

Přímo v Colubusu je slot na SD prázdný a CD vložené není.

 

Někde sem četl, že lze mapy nahrát na HDD, ale ten v menu MEDIA není prosvícený a tak by měl být prázdný ?

 

Pod sedačkami nic

 

V kastlíku spolujezdce nic

 

 

KDE mám hledat ???

 

díky M.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím asi už to tady někdo psal ale nemůžu to najít .

Měl sem navigaci nexus a vyměnil sem ji za columbuse 3T0035680A r.v.2011 zapojil sem ji a nevibíjimě to baterii ale nekomunikuje mě s maxidotem když dám mapy tak to neukazuje ty šipky .......

A ještě mě nejde mobil spárovat přes bluetooth s navigací.

Stačí vyměnit getway? nebo co by pomohlo dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...