Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

OK díky, funguje to, aspoň tak, že sa to dalo zapnúť, ešte uvidím čo to bude robiť za jazdy. V iných navigáciách sa dá nastaviť ukázanie povolenej rýchlosti, tu to funguje tiež? I oznámenie prekročenia tejto rýchlosti?

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mapách som našiel rýchlostné kamery aj radary (tie som zapol v nastavení máp), ale neviem tam nájsť nastavenie zobrazenia povolenej rýchlosti. Poradí, prosím, niekto ako to presne nastaviť (postup). Mapy mám nové, keďže sú tam radary aj kamery, zrejme by tam mali byť aj povolené rýchlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za informácie. Radary a kamery som nastavil, ale ostatné v ponuke nemám, ani ukázanie obmedzenej rýchlosti. Mám to síce trochu inak v ponuke. Radary a kamery mám v zozname kategórií podľa abecedy, ale obmedzenie rýchlosti som nenašiel. Dá sa to tam nejako doplniť.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ešte dotaz, ak vie niekto poradiť. Pri zasunutí SD karty mi hlási, že karta nie je správna. Niekto mi poradil, že musí správne naformátovaná (Fat 32). Skúsil som Fat, i Fat 32, ale je to jedno stále hlási tú chybu. Vopred ďakujem.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radary jsou následovně:

 

SETUP - MAPA - detaily mapy - PERSONAL POI - RADARY

 

Tie radary a vlastne i ostatné (meranie 50-ky atd.) sú súčasťou mapy, alebo sú zvlášť nainštalované? Dá sa to doplniť do navigácie a sú i pre Slovensko a Poľsko? Dá sa to niekde stiahnuť, alebo nejako poslať? Prípadne nejaký návod na nainštalovanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamery si musis zapnout v POI bodech zajmu, aby se ti zobrazovali na mape.

 

osobne jsem ale spis pro pouziti map bez radaru a radary stahovat samostatne jako personal POI, protoze jejich aktualizace je mnohem castejsi nez aktualizace komplet map

Vyskúšal som, funguje to, ďakujem. Mám ešte prosbičku, nevieš kde sa dajú tie radary a kamery stiahnuť a ako ich nainštalovať do navigácie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na SW navigace. Pokud máš starý SW tak načte jen SD karty do 2GB, větší karty jsou již SDHC a ty fungují až na novějším SW.

 

K těm radarům fakt nevím, já do instalací nedělám, jen sem píšu co se mi po nahrátí novějšího SW změnilo :kol-32:

Zistil som zaujímavú vec. Keď na kartu nahrám nejaký súbor s hudbou, tak mi karta funguje a vidieť i adresáre s vizitkami (formát vcf) a POI (formát db3). Keď súbor s hudbou zmažem, hlási, že karta je špatná. Nevie niekto kde môže byť zrada?

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi zdravím..potřebuji pomoct už sem pročet X vlaken a nic už mam hlavu jak meloun porad te:Columbus jede vše OK až na mechaniku cd/dvd čte,přehrava ale nechce vysunot CD jak by bylo mrtve tlacitko vysouvani :-/co stím??budu rád za každe info jinak kladivo sem ještě neskoušel :-D popřipadně za někym moudrym zajedu sem z třince diiiiiiiiiiiiik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...