Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Vím, že tenhle dotaz bude asi patřit do sekce bazar, ale i tak to zde zkusím.

Sháním Columbuse do OII F na daňový doklad (fakturu). Zde na fóru se nachází spousta profíků, co tuhle navigaci znají a provádějí opravy, montáže atd..! Kdyby se někdo našel, kdo by viděl o takové navigaci a nejlépe nějaký ten profík, který by rovnou provedl i montáž, byl bych velice rád. Určitě nepočítám s cenou 10 tis. To bych šel na bazar!

 

Děkuji všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nezná, kolik existuje verzí columbuse, jak je rozeznat a jaké jsou rozdíly mezi verzemi.

Já slyšel, že jsou tři a poslední je od roku 2014. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá více informací, jak jednotlivé verze rozeznat? Nejlépe podle výrobního čísla.

  1. 2008 - 2010 30 GB
  2. 2010 - 2014 Led display + 40 GB, rychlejší procesor
  3. 2014 - SSD disk 60 GB

Díky!

Editováno: , autor: Domm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona byla dokonce i verze bez disku :)

 

Rozlišování verzí podle výrobních čísel je docela pakárna a docela by mě zajímalo, jestli to někdo má uceleně.

 

C14: Tebou poslední zmiňovaná verze s LED displejem, SSD diskem a sirf deskou se začala vyrábět na podzim 2013, zvenku jí poznáš podle toho, že disk nemá žádný čárový kód zeshora. C14 se také již nevyrábí s popsaným čelním panelem. Disk má myslím nej 32 GB. 60 GB neměli nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vypal si je na DVD a používej z něj, pokud je nechceš přeinstalovávat. Každopádně pokud tam DVD dáš, tak se tě systém zeptá jestli chceš instalovat nebo použít z DVD. Já to tak mám a funguje bez problémů.

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nepozná podle těchto parametrů o jakou navi se jedná. Přibližně její stáří, výbavu atd....  prostě nějaké informace, které budou hovořit pro koupi či nekoupí. Zda není problém při používání novějšího firmware? Prostě nějaké užitečné informace. Každé info pomůže. Děkuji.

 

Parametry: HW:    H73

                  SW:    2864

                  3T0 035 680 A

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nepozná podle těchto parametrů o jakou navi se jedná. Přibližně její stáří, výbavu atd....  prostě nějaké informace, které budou hovořit pro koupi či nekoupí. Zda není problém při používání novějšího firmware? Prostě nějaké užitečné informace. Každé info pomůže. Děkuji.

 

Parametry: HW:    H73

                  SW:    2864

                  3T0 035 680 A

Mám v SBII/2009 HW11. Pôvodná verzia SW 1004, teraz tam mám 4020 a bez problémov funguje s mapami V11. Údajne by nemal byť problém ani s SW 5270, ale v podstate má len nejake drobnosti naviac, takže som to ani neskúšal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím když soft nepodporuje danou verzi jakou hlášku to píše? Chyba DVD???

A nebo kdo by mě pomohl z aktualizaci map, popřipádě pokuď by bylo nutno aktualizací softwaru ? Nejlépe zl.kraj......

díky předem

Editováno: , autor: Kropin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním krycí rámeček k navigacím Škoda Octavia II. facelift s aut. klimatizací - Carbon. Nezná někdo dobrý obchod?

Moc se mi nedaří ho sehnat pod 2000Kč. Když někam volám nebo píšu, tak ho vůbec nemají. Googlím, ale zatím blbě!

 

!!!! Díky !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...