Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zkousel jsem delsi trasu ( 60km) a nepomohlo ... je fakt ze ve skrytem menu je GPS cas o 2h posunut ... ted co stim, jak to zkorigovat ... menit cas na hodinach se mi nechce ... jinak to je problem techto navi 3 roky stary ...

Ja mam firmware 5274 a nemam zadny problem... I kdyz je pravda ze muj sup je 2010ka. Kazdopadne pokud by to neslo odstranit, tak bych zkusil zmenit firmware. Jen si zjisti, jaky muzes do sve jednotky nahrat. Nektery ti muze bricknout jednotku.....

Editováno: , autor: Tomik9999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video jedině na DVD... = Columbus nepřehrává videa třeba z paměťovky, ani AVI na DVD... docela škoda, protože ta tu cenu co to prodávala Škodovka, to už by mělo umět mnohem víc... Ještě existuje nějaká krabička, co umí přehrávat avi a posílá to do Columbuse a ten to zobrazuje na displeji, ale stojí myslím 2500,- takže tak no...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukradeny columbus v galerii, nafocen stitek.

Lidi jsou bestie...myslím, že 90% lidí ani neví, že tyhle stránky existujou a kdo je tady na foru, tak ti to stejně neřekne, protože nevím o nikom, kdo by vysolil tolik peněz za Columba a potom Ti napíše, "Hele já asi koupil toho Tvojeho Columba za desítku, mno přijeď si pro něho do Horní-dolní, já Ti ho dám..."

 

Chápu to zoufalství, ale tudy cesta fakt nevede a nedělej si plané iluze (je to krutej názor, ale prostě to tak je...). Jinak jsem si myslel, že tohle už se nekrade dneska, mno asi nějaká smažka potřebovala na nájem, každopátně je to hnus  :kol-26:

 

Snad toho neponičili na autě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...