Přejít na obsah

Kryt motoru


peteres

Doporučené příspěvky

wow, tak tohle jsem nečekal, vypadá to úplně jinak než jsem si představoval ... :o Tak tohle bych opravdu chtěl vidět live, kámoš s koktou přijel, ale dnes celý den pršelo, tak se mi nechtělo válet se v kalužích, ale toto musim vidět ...

Popravdě si ani teď neumim představit, kam pujdou ty šrouby :disgust:

Ale dík za foto, moc pěkné ... (aj ta packa, jako měřítko sice moc použitelná není ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tak jsem našel prodejce krytů pod motor. Podívej se na "obchod.autokelly.cz"

Číslo dílu je 1J0-825237F a cena 1393,-kč , což je celkem přijatelná cena. :palec2:

tak to je ta plastova protihlukova ochrana, tu mam aj ja. na tom obrazku je to nejake pokrcene, ja mam origo a to vyzera pevnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja si ho udelal zadarmo z nerezu, presne podle origo plastovyho krytu....Jen sem ho musel podlebit nejakym ´tesnenim, aby nedrncel a je to v pohode. Udelal jsem to z nerezu, tloustka 0,8mm a myslim ze je to akorat. Ten z paketu pro spatny cesty vazi asi tunu a nezavidim vam to az budete menit olej a budete ho sundavat. :p Este si chci udelat i ty bocni z nerezu a bude to fajn...Jo a zkousel jsem test kamenem, cihlou a dlazebni kostkou a nerez 0,8 vydri vsechno oproti origo plastu....Jen sem si na nej udelal svary po cele delce aby byl pevnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo cesta ku mne na chatu je polna a su v nej vyjazdene polmetrove kolajnice od traktorov. ja tade v pohodicke chodim ale technika jazdenia mojej sestri v terene nieje bohvieaka a mam pocit ze uz coskoro do tych kolajnic drbne. zato som to myslel ze ci by na tom auto zostalo bez poskodenia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady ho mate, omluvam se ze je ta spinavej, ale vazne sem nemel naladu ho mejt :p

Jo a stoji vzhuru nohama, a to co je videt je venkovni strana (k silnici) a v tech svarech ho mam jeste kvuli pevnosti prolomej dovnitr.

přesně tak, plech jak jsem si představoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tak jsem našel prodejce krytů pod motor. Podívej se na "obchod.autokelly.cz"

Číslo dílu je 1J0-825237F a cena 1393,-kč , což je celkem přijatelná cena. :palec2:

tak to asi nebude nic moc ... Kdyz jsem pred par lety zhanel neco pod. na feldu, meli ve skode kryt z 5mm duralu (dural byl uchycen na 2 pricnych Fe profilech ) a tehdy to stalo pres 5 litru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Pánové mám skvělý tip ve vršovicích na vrakáči maj kryty pod motor robustní hotový šroubujou se a nezasouvaj tak jak plastový stojej pravda 1800 ale jsou nafurt skuste to už mám klid :palec2:

robustní znamená co? plech nebo plast?

a pro neznalce vrakáčů, byla by adresa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...