Přejít na obsah

Alarm Magicar


Prochy

Doporučené příspěvky

Našel jsem na internetu stránky o autoalarmech Magicar.

Máte s těmito alarmy někdo zkušenosti.

Líbí se mi Magicar 8000B, který má dobrou cenu, má dálkový ovladač se zabudovaným pagerem. Dá se doplnit náklonovými čidly atd.

Šlysel jsem, že se to trošku nemá rádo s OII, že lepší je Jablotron.

Můžete někdo poradit prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tiež Magicar 9000 a do tej diskusie som čo to aj napísal. Preto ten odkaz.

Ja som úplne spokojný. Ono je to tak, že Magicar dáva k alarmu len otrasové čidlo. Ostatné čidlá (náklon, ultrazvuk, mikrovlnku a pod.) treba ešte dokúpiť. Tak je možné, že niekomu dali nejaký mizerný senzor. Ja mám všetko potrebné a keď sa to správne nastaví, tak určite nebudú falošné poplachy. Klop klop, ale ja som za 3/4 roka nemal ani jeden. S ničím sa to neháda.

Snáď jedinou výhradou k tomu Magicaru je, že alarm ako taký má len jeden vstup na to originálne čidlo. Takže všetky ostatné čidlá sa pripájajú na ten istý vstup a pager tým pádom nevie signalizovať to, z ktorého čidla to narušenie prišlo. Ale ak sa použije GSM pager s viac vstupmi, tak cez mobil to už signalizuje OK. Napríklad môj predošlý Magicar mal 2 vstupy na čidlá a vraj nasledujúci model už zase bude mať viac ako 1 vstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky. Měl jsem strach i když je záruka, ale víte jak to bývá. Když to následně člověku dělá neplechu a zase musí někam jet a ztrácet čas.

Nechci si to montovat sám, raději od nich. Zjistím pár dalších info a asi do toho půjdu.

Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že najlepšie je to nechať namontovať origo v servise, ale v takom, kde majú šikovného elektrikára. Ja som to tiež riešil tak, ale s elektrikárom sa už poznám, tak som aj asistoval. Ostatné čidlá a blbinky som si už namontoval sám. A samozrejme je to všetko urobené tak, aby to autu neškodilo a nič sa nemohlo vplyvom toho alarmu poškodiť. Ale uznanie prípadnej reklamácie na aute už veľmi záleži od prístupu servisu, ak ale majú rozum, tak to nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

S firmu TOPRA o které se tu mluvilo mám přesně opačnou zkušenost, velmi špatou, takže pozor na ně. Možná záleží na jakého pracovníka zrovna narazíte. Já si tam si tam nechal dělat alarm a handsfree. Obojí udělané nedobře a v přápadě reklamací velká neochota až sprostota, jakmile jednou zaplatíte, už je nezajímáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Našel jsem na internetu stránky o autoalarmech Magicar.

Máte s těmito alarmy někdo zkušenosti.

Líbí se mi Magicar 8000B, který má dobrou cenu, má dálkový ovladač se zabudovaným pagerem. Dá se doplnit náklonovými čidly atd.

Šlysel jsem, že se to trošku nemá rádo s OII, že lepší je Jablotron.

Můžete někdo poradit prosím.

Já jsem si dával do O II tenhle alarm:http://www.stualarm.cz/produkt/ds400-autoalarm-can-bus-uni/. Zapojoval jsem si to sám, jelikož tomu rozumím, a bylo to jednoduchý. Alarm komunikuje s autem přes CAN-Bus , takže se toho zapojuje minimálně a funguje super na originální ovladače od auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevím jak je toto téma ještě aktuální ,ale přesto přidám ještě moji zkušenost s Magicarem 9000.(byl to nejlepší model)

Měl jsem model O2 2004 a magicar mi dělal velké problémy(nerozuměl si s autem).

-Sám od sebe začal houkat a zase sám po cca 6ti sekundách přestal.

-Často mně upozornoval na display,že mi někdo tuká na okno.

-Alarm se spouštěl i za jízdy(ale nikdy se auto nezablokovalo)

-Měl velký odběr

V servisu jsem byl asi 15x (jak tam kde mi to instalovali,tak ve škodovce a nic s tím nikdo neudělal)

Celkově mi byly vyměněny asi 4 hlavní jednotky,2 čidla na okně.(a nic) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...