Přejít na obsah

potahy do vozu


Lancelote

Doporučené příspěvky

Takze dneska jsem zkousel nasadit ty potahy. Bohuzel asi se nekde stala chyba, Protoze tohle mi neprijde v poradku. Uz jsem psal do ARCA Nachod, ze mi to nejak nesedi. (Mam pocit, ze misto sportovnich usili obyc predni.)

Stitek prichoziho obalu: post-16613-1210272135_thumb.jpg

Jo a nevite jak je to s cisly atestu? na stitku je ATEST 8SD 2099, ale konkurence uvadi u bocnich airbagu cislo 2810. Ty cisla mohou mit ruzni vyrobci jine, nebo potah na bocni airbag je vzdy stejne cislo atestu.

Update: Reklamace prosla korektne. Opravdu se spletli a usili obycejne. Nize jsou i fotky o nasazeni.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hura, takze po 2,5 mesicich od koupe a 1,5 od reklamace. Mam potahy nasazene v aute. Reklamace prosla v pohode. Jen me dostalo, ze mi to neposlali primo, ale nejdriv dealerovi a pak az mi. takze to cestovalo skoro tyden:(. Musim, rict, ze to rozhodne lepe sedi nez ty predchozi. Jo a tady je par fotecek.

Predni sedadla sedaky trosku nesedi u ridice, jelikoz prekazi packa na nastavitelne sedadlo. Co se tyce bocnich airbagu, tak taky maji vyrez.

Jinak jsme to nasazovali skoro 2 hodiny ve dvojko. Je fakt, ze jsme nikam nespechali a snazili se to co nejlepe naspanovat a vyladit. Obcas se holt ne zcela idealne podarilo :(.

predni sedadla:

post-16613-1214663824_thumb.jpg post-16613-1214663848_thumb.jpg post-16613-1214663867_thumb.jpg

no a zadni cast:

post-16613-1214663888_thumb.jpg post-16613-1214663931_thumb.jpg post-16613-1214663948_thumb.jpg

Na predni operkach jsou taky avsak pod puvodnim reklamnim.

Vzor je OR40. neni az tak semisove na omak jako original Pulse, ale snaha byla se mi co nejvic priblizit.

Cerna latka na bocich je stejna jako original. Otec pri nasazovani si dokonce myslel, ze to je nasazene vsude, a nejen zadni cast.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou, posudte sami jak to vypada (dneska u nas bylo skarede, tak prosim o schovivavost) :)

post-10189-1192814245_thumb.jpg post-10189-1192814254_thumb.jpg post-10189-1192814280_thumb.jpg post-10189-1192814292_thumb.jpg post-10189-1192814331_thumb.jpg post-10189-1192814349_thumb.jpg post-10189-1192814407_thumb.jpg post-10189-1192814418_thumb.jpg

...daly mi docela zabrat, ale nastesti vyrobce k potahum dal CD s kratkymi videi, ktere ukazovaly jak presne je nasadit. Zadni mi zabraly tak 2 hod., predni pak kolem 45 min.

Vyrobce, jak jsem uz drive napsal je fa. MAD a cena ... 4400,- CZK

Prosím tě má ta firma nějaké stránky nemůžu je najít našel jsem pouze na slovesku ale na těch stránkách v podstatě nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja proto, ze casto vozim omladinu po zavodech a to bys nevedl co za bordel dokazou pubertaci v aute udelat i pres durazna napomenuti. A kdyz nahodou zprasim, tak sundam jednoduseji a vyperu nez origo potah na tom molitanu.

Jinak blesk fotaku to trochu zduraznil, ale jinak to nevypada az tak nesedicne. A porad je to 1000x lepsi nez uni potahy co jsem mel na felicii.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě má ta firma nějaké stránky nemůžu je najít našel jsem pouze na slovesku ale na těch stránkách v podstatě nic není.

Ani já jsem nic jiného nenašel. Měl jsem štěstí, že autosalon, kde jsem autokoupil je dealerem MADu, viz moje dřívější odpověd z 3.5.2008

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...st&p=763674

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi neblbněte s těma potahama vždyt je to uplně ohyzdný šetříte sedačky pro další majitele nebo co? vždyt je na tom strašně vidět jak to nesedí ble

Mě přijde, že to sedí ... http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...st&p=573498 ;)

##########################################################################

Prominte, ale nechapu, proc by se do auta mely cpat dvoje potahy na sebe. Ma nekdo nejaky racionalni duvod? Pocuravate se?

Tohle je ten důvod: http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...st&id=44280

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se nechal přesvědčit a koupil jsem od JM Novotných z Říčan. S nápisem ROOMSTER a v barvě modrá oceán komb. s černou. Barevně ladí perfekt i odstím. Záda i opěrky hlavy pasujou, jak ulité. Vaskytl se však problém. Neumím identifikovat přední a zadní sedák- jedny maj v zadu podélné otvory, pokud jsou na pás, tak jsou to zadní a nasadit i vypnout umím. Nevím si však rady s předním sedákem. jak kolem plastů pd sedadlem? Musím je vyndat? Poradí některý z majitelů potahů, jak nsadit a vypnout přední sedáky? Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...