Přejít na obsah

potahy do vozu


Lancelote

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ty škodovácký origo potahy si můžou nacpat za tu cenu...jak psal Akrubek...to si radši nechám auto celý komplet vyčistit a umejt a mám to na pár let....zrovna jsem koukal v našem servisu a komplet vč. sedaček a celýho čalounění stojí 1400kč....ani bych tu částku co stojí potahy nepromyl :-) za 5 let půjde zase z domu a hurá nový...auto

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám prosbu, je zde na foru někdo s kombinací:

Roomster Sport x interiér "Pulse" x sklopný stolek na zadní středové opěře z výroby,

takový Roomster má totiž zadní středovou opěrku potaženou černou "pulse" látkou a ne pouze šedý koberec ?

Něco bych surně potřeboval. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přihazuju názor kde si nechat ušít potahy.Velice jsme spokojeni s firmou TASO Mladá Boleslav tam nám šili potahy do Fábky a materiálově jsou suprový takže doporučuju a kdo jste z vých.čech tak doporučuju firmu v Hradci Králové v Kuklenách nepamatuju si název ale najdete ji na netu a myslím že už tady někdo o ní mluvil-brácha je chtěl do Octavie a taky moc spokojenej.

Osobně jsem byl taky proti potahum ale jen do doby než nám montovali construct protože pánové neměli čisté pazoury když se opírali o sedačku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě takovej malej bonus na zasmání s kterým se musím pochlubit:když jsme byli v tom Hradci tak při objednávce jsme chtěli ušít na přední sedačky logo Škodovky a paní nevěděla jak vypadá logo protože ho tehdy neměli v nabídce(dnes už ho mají) tak se šla podívat ven na svoji Fabii jak vlastně vypadá to logo když s tím autem jezdí každej den do práce :kol-130::wallbash:

každopádně potahy se povedli,navíc vám daj gratis polštářek do barvy potahů a za babku vám je i natáhnout do auti takže pohoda a žádný hádky a nervy s mladou při montáži jako jsem to měl já :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Dobré potahy viz http://www.abena-autopotahy.cz/index.html. Cena na R podle materiálu cca 2000 - 3500 Kč, vč. airbagů, opěrek, kapes... Supr kvalita, velký výběr

taky jsem si objednal potahy od firmy abena. Zadní jsem nasadil bez problémů a pasují dobře. S předními to je horší. Nemůžu je vypnout - asi je potřeba je nějak dostat pod plasty na sedačkách - nevíte jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
No já mám doma prospekt ty přímo škodovácký, vypadají moc pěkně, ale ty ceny, to je masakr, to si za ty prachy to nechám 2x do roka profesionálně vevnitř celé vyčistit a budu 5 let stále v plusu:)))

mas pravdu, ze su to nehorazne ceny, ale pokial neparkujes kdesi v garazi, tak v lete na slnku sa ti latka na sedackach na miestach uplne rozpadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...