Jump to content

AntonioB721

Uživatel
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

35 Excellent

4 Followers

About AntonioB721

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,454 profile views
 1. Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli jste se někdo už setkal s touto hlaškou, během jízdy mi chcipnul sám od sebe motor a objevila se tahle hlaška kde jsem byl nucen zastavit zařadit P a nastartovat.
 2. Ahoj, tak mě teď to začalo zlobit a to tak že to vypadává skoro úplně pokaždé,naprosto spolehlivě při každém zařazení zpátečky, podotýkám že tažné zařízení nemám, Takže zítra zavolám do servisu co jako s tím se dá dělat?
 3. Ahoj chci se zeptat budu měnit komplet zadní brzdy. Máte už vyzkoušené které opravdu fungují jak mají nereznou,nehučí nechci tam už ten hnůj od škodovky.Zatím se mi líbí Bojlerova kombinace Kotouce Zimmermann, desticky Textar. Díky za rady a tipy
 4. Měl jsem stejný problém reklamoval jsem loni v létě,nejdřív to bylo promazano ale za chvilku to dělalo znovu,přijeli se na to podívat přímo ze škodovky, reklamace uznána proběhla výměna
 5. Fakt jsem nebyl blízko auto neměl poprvé .
 6. Ahoj vím že to není úplně zcela k tématu ale nechtělo se mi kvůli tomu zakládat nové vlákno, před půl rokem jsem si nechal přelakovat kapotu kvůli škrábanci na kapotě o víkendu jsem mil auto na vapce A při mytí jsem si všiml bílé tečky které nešlo dolů tak jsem jí přejel ještě jednou tlakovou vodou a stalo se to co vidíte na obrázku co si o tom myslíte? Samozřejmě okamžitě jsem přestal s mytím . Dle mého názoru špatně připravený povrch před lakováním na odmaštění nebo ne očištěný prostě barva nedrží na plniči .
 7. Já už mám za sebou 4 reklamaci paměti, už mi měnili řídicí jednotku mám nejnovější atktualizace . A prostě nějaký čas to vydrží nejdéle mi to vydrželo 9 měsíců nejméně 3 hodiny . Škodovka neví co s tím .
 8. Tak já mám nejnižší 6,2 ale umím i 14,3 😁
 9. Tam jde i to ze i teď v zimně je výkon vyhřevu hodně slabý. Odpověď servisu je kontrovali jsme to a proud tam jde a hřeje na otázku jak proběhla kontrola výhřevu ? Odpověď dal jsem tam ruku a cítil ze to hreje 😂😂😂😂 . Prostě autorizovaný servis .
 10. Díky ale AC mám puštěnou pořád nemám důvod ji vypínat .
 11. No to je masakr, já sem před rokem měnil hlavici a nechal ta dát tu z kodiaqa abych měl klid, protože kvalita galvanizace je příšerná. Rozhodně všechno reklamovat. Teď mám strach strach se podrobněji kouknout po autě . Jak máš auto staré?
 12. Ale abychom ze strachu že se něco podělá,nezkončili u ciklistiky. Takový kolo bez přehazovačky,to je skoro jistota 😂
 13. Sociálka je do jistě do jisté míry také řešení 😀😂
 14. Rozbrání zrcátka jsem zkusil,fungovalalo ale vydrželo tři týdny. Takže od května bych to dělal po osmé na to fakt nemám čas, zvlášt když by to měla být starost někoho jiného. Ale to už jsme zase u toho přístupu.Fakt nepřeju škodovce nic zlého protože to atˇ si to příznáme nebo ne mělo by to dopad na všechny. Ale ten jejich přístup mě někdy tak ser...
×
×
 • Create New...