Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

No ja jsem vcera (sobota 5.5.) jel do Mohelna pres Namest nad Oslavou a na trase byly vsude pneumatikami obalene stromy a pangejty a v Namesti stal kamoin Skoda MotorSport, tak se tam asi taky neco jelo...

Já tam jel ve středu, když jsem jel od přítulky do Brna a říkal si, že až pojedu zpět, tak ty gumy "prozkoumám" zblízka, prt. i z ádlky bylo vidět, že jsou fungl nové...jak říkali, tak udělali, ale moje zklamání bylo veliké, prt. jsem zjistil, že každá má z boku díru o průměru 5 cm :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už je to tak nějak se toho sešlo moc a je to na pikaču...

Mohl bych jen v sobotu na otočku a to se mi moc nechce! :(

Nedělej mařku a pojeď :)

Presne tak....do prace nemusis...a i kdyby jsi musel, tak je prece moznost si vymenit sluzby!!! A ostatni neni tak dulezity :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak....do prace nemusis...a i kdyby jsi musel, tak je prece moznost si vymenit sluzby!!! A ostatni neni tak dulezity :-)

Tak co kluci ušatý, kdo teda dorazíte?

No ja asi urcite a jak to tak vypada, tak sam :-( se budu bat po ceste :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted mam ofocialne potvrzeno, ze ani Martin z Chotebore nejede, takze vazne sam :-( njn...snad to nejak zvladnu :-) ale nevim, kdy se objevim, protoze jsem jeste neco domlouval s Garnym...tak podle toho, jak bude on mit cas

Nenaděláš nic, budem se těšit a chlapcům ze ZR to pak v ZR náležitě vyhodnotíme :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj kluci, super akce v tom štadtlu, o něco jste přišli...večer sem hodím fotky actera+1, Luďka+1 a mě+1...jo jo, bylo nás celkem 6 ze ZR a okolí!!!

Trosku si Vas pane poruciku dovolim poopravit...jeste nejaky dve "Jecka" tam byly....ale jinak naprosto souhlasim s tvrzenim, ze super akce... klidne casteji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku si Vas pane poruciku dovolim poopravit...jeste nejaky dve "Jecka" tam byly....ale jinak naprosto souhlasim s tvrzenim, ze super akce... klidne casteji :-)

Já Tě taky opravím, NADporučík :p A na ty "Jéčka" jsem myslel, ale nevím jestli jsou od Žďáru nebo odkud, Vysočina je velká..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...