Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Chlapci z Vysočiny, mizím, do 1.5. budu s Okinkou a bráchou v Paříži, deníček z výletu je tady.

Tak stastnou cestu...a dovezte mi z Mouline Rouge nejakej darecek :-)

Kterou chceš.-)? Vážně uvažuju tam jít, ale brácha váhá a sestřenka vůbec nechce:-(

Tak vyzkouset je potreba vsechno, ne ? :-) Bracha at nedela kravu a sestrenka...tu tak nejak chapu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chalani...je na case resit hromadny odjezd na SkodaHome sraz ku Praze...11-13.4.2007...

Takze otazky:

1) jedes?

2) jel bys radsi v patek nebo az v sobotu?

3) jak resis ubytovani?

4) nejake poznamky?

Tak se vyjadrujte...ono se to totiz kvapem blizi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže:

ad 1) Ano.

ad 2) V pátek.

ad 3) Zamluvená chatka (pátek-neděle)

ad 4) Brácha totéž.

Nějaké dotazy :p

Jo mam dotaz... :-) Ty v ten patek asi jedes urcite, co ? Uz mas chatku,ne ? Ja si myslim, ze prave DivX a Doctor neco rikali, ze jedou v sobotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mam dotaz... :-) Ty v ten patek asi jedes urcite, co ? Uz mas chatku,ne ? Ja si myslim, ze prave DivX a Doctor neco rikali, ze jedou v sobotu...

Asi určitě :p Mám potvrzenou rezervaci, takže ano, jen naložím přítulku až skončí v práci, takže tam dojedu, podle toho jak moc pokalím po dálnici, kolem sedmé osmé večer...aneb jak zpívá Team, Držiem Ti miesto :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mam dotaz... :-) Ty v ten patek asi jedes urcite, co ? Uz mas chatku,ne ? Ja si myslim, ze prave DivX a Doctor neco rikali, ze jedou v sobotu...

Asi určitě :p Mám potvrzenou rezervaci, takže ano, jen naložím přítulku až skončí v práci, takže tam dojedu, podle toho jak moc pokalím po dálnici, kolem sedmé osmé večer...aneb jak zpívá Team, Držiem Ti miesto :smich:

No cece...ja asi pojedu s kucima az v sobotu rano...ale pokud by se naslo mistecko, v pripade nouze, nekde v rozku chaticky...byl bych vdecen a moooc dluzen...pokud nebudes teda s pritelkyni chtit........dejme tomu "hrat na vojaci" :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cece...ja asi pojedu s kucima az v sobotu rano...ale pokud by se naslo mistecko, v pripade nouze, nekde v rozku chaticky...byl bych vdecen a moooc dluzen...pokud nebudes teda s pritelkyni chtit........dejme tomu "hrat na vojaci" :-)))

No jak se znám, tak asi budu chtít, "hrát na vojáčky" je má oblíbená hra, ale pokud bude nějaká weather krize nebo něco takového, kamaráda určitě neodmítnu :p Si hlavně nedokážu úplně představit jak to tam bude vypadat a co se tam bude dít, takže radši předem nic neslibuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cece...ja asi pojedu s kucima az v sobotu rano...ale pokud by se naslo mistecko, v pripade nouze, nekde v rozku chaticky...byl bych vdecen a moooc dluzen...pokud nebudes teda s pritelkyni chtit........dejme tomu "hrat na vojaci" :-)))

No jak se znám, tak asi budu chtít, "hrát na vojáčky" je má oblíbená hra, ale pokud bude nějaká weather krize nebo něco takového, kamaráda určitě neodmítnu :p Si hlavně nedokážu úplně představit jak to tam bude vypadat a co se tam bude dít, takže radši předem nic neslibuju...

OK...dikec....uvidime, treba jeste neco bude volneho...evntuelne vezmu stan, ale myslim, ze se v aute vyspim :-) ale jak rikas...Buh vi, co se bude dit :-)

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...dikec....uvidime, treba jeste neco bude volneho...evntuelne vezmu stan, ale myslim, ze se v aute vyspim :-) ale jak rikas...Buh vi, co se bude dit :-)

No rád bych Tě ubytoval, víš, že už tu dělám konkurz měsíc, ale nikdo se neozýval, tak jsem se zařídil po svém...máš mě ještě rád :p ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...dikec....uvidime, treba jeste neco bude volneho...evntuelne vezmu stan, ale myslim, ze se v aute vyspim :-) ale jak rikas...Buh vi, co se bude dit :-)

No rád bych Tě ubytoval, víš, že už tu dělám konkurz měsíc, ale nikdo se neozýval, tak jsem se zařídil po svém...máš mě ještě rád :p ?

No jiste, ze Te mam stale rad.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jiste, ze Te mam stale rad.... :-)

:wub:

A už dost, nebo dostanem na fóru nějakou nelichotivou přezdívku, které se jak to tady znám už nezbavíme lol

Co nového za týden co jsem tu skoro nebyl?

Cece vubec nic...zjistil jsem, ze na tu moji mrchu tady nejdou nikde sehnat svicky...musel jsem je objednat (v Trech puntikach za ne chteli 5nasobek co autodoplnkach-defky)...no a vsichni tady uplne silene hltali Tvuj serial Cesta do Parize, vedly se cetne diskuse na toto tema a kazdej chtel vedet jak to dopadne...kdo je vlastne vrah :-) ja jsem se dival "az nastavili zrcadlo" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Cece vubec nic...zjistil jsem, ze na tu moji mrchu tady nejdou nikde sehnat svicky...musel jsem je objednat (v Trech puntikach za ne chteli 5nasobek co autodoplnkach-defky)...no a vsichni tady uplne silene hltali Tvuj serial Cesta do Parize, vedly se cetne diskuse na toto tema a kazdej chtel vedet jak to dopadne...kdo je vlastne vrah :-) ja jsem se dival "az nastavili zrcadlo" :-)

Čéče, dopadlo to dobře, vrahem byl zahradník, ne domovník jak se původně zdálo :p Ještě tam dohodím fotky z posledního dne a ke své Okince dám pár fotek, pózovala na různých místech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci!!!

Zdravím vás všechny z Hamburku.Je tu docela pěkně jak co do kultury a možnosti nějakýho vyžití tak i po stránce počasí.Akorát dneska se to nějak kazí.Bydlíme tady v naprosto luxusním hotelu Crowne Plaza,to se pan šéf pěkně prohne :D Zatím je konec návštěvy Německa v nedohlednu,ale jak se vrátím a hodím se do pohody tak vyrazím za váma.Už jen proto,že moje Černá hvězdička spinká doma v garáži :( Tak se mějte všici moc krásně a snad brzy......ahoj Andrea kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci!!!

Zdravím vás všechny z Hamburku.Je tu docela pěkně jak co do kultury a možnosti nějakýho vyžití tak i po stránce počasí.Akorát dneska se to nějak kazí.Bydlíme tady v naprosto luxusním hotelu Crowne Plaza,to se pan šéf pěkně prohne :D Zatím je konec návštěvy Německa v nedohlednu,ale jak se vrátím a hodím se do pohody tak vyrazím za váma.Už jen proto,že moje Černá hvězdička spinká doma v garáži :( Tak se mějte všici moc krásně a snad brzy......ahoj Andrea kol11

Hele, černá hvězda se našla :p

Nazdar, tak to jsem vážně zvědavý, kdy se objevíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci!!!

Zdravím vás všechny z Hamburku.Je tu docela pěkně jak co do kultury a možnosti nějakýho vyžití tak i po stránce počasí.Akorát dneska se to nějak kazí.Bydlíme tady v naprosto luxusním hotelu Crowne Plaza,to se pan šéf pěkně prohne :D Zatím je konec návštěvy Německa v nedohlednu,ale jak se vrátím a hodím se do pohody tak vyrazím za váma.Už jen proto,že moje Černá hvězdička spinká doma v garáži :( Tak se mějte všici moc krásně a snad brzy......ahoj Andrea kol11

Taky zdrawim do Hamburgu....

Tak drzim palce at to tam vsechno poresite....a brzo se nam vrat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci!!!

Zdravím vás všechny z Hamburku.Je tu docela pěkně jak co do kultury a možnosti nějakýho vyžití tak i po stránce počasí.Akorát dneska se to nějak kazí.Bydlíme tady v naprosto luxusním hotelu Crowne Plaza,to se pan šéf pěkně prohne :D Zatím je konec návštěvy Německa v nedohlednu,ale jak se vrátím a hodím se do pohody tak vyrazím za váma.Už jen proto,že moje Černá hvězdička spinká doma v garáži :( Tak se mějte všici moc krásně a snad brzy......ahoj Andrea kol11

Taky zdrawim do Hamburgu....

Tak drzim palce at to tam vsechno poresite....a brzo se nam vrat :-)

Tak snad to do konce měsíce nejpozději zvládneme.To záleží na konstruktérech jaký budou rychlíci a asi milionu dalších věcí.A speciálně pro některé,sama jsem zvědavá kdy se objevím :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...