Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Sakra ať už je sobota!!!

Se těším!!! :skoda::rock: :rock:

Cece, nejak jsem pochopil, ze vsichni chteji prijet v sobotu neco malo po poledni :-(

to uz je klasicky...nikdy tam nikdo nebyl driv...jen ted se premyslelo ze by par lidi jelo uz v patek ale nakonec stejne neni cas :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ať už je sobota!!!

Se těším!!! :skoda::rock: :rock:

Cece, nejak jsem pochopil, ze vsichni chteji prijet v sobotu neco malo po poledni :-(

to uz je klasicky...nikdy tam nikdo nebyl driv...jen ted se premyslelo ze by par lidi jelo uz v patek ale nakonec stejne neni cas :feve:

OK...ale trosku je to skoda....v sobotu nemuzu moc pit... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ať už je sobota!!!

Se těším!!! :skoda::rock: :rock:

Cece, nejak jsem pochopil, ze vsichni chteji prijet v sobotu neco malo po poledni :-(

to uz je klasicky...nikdy tam nikdo nebyl driv...jen ted se premyslelo ze by par lidi jelo uz v patek ale nakonec stejne neni cas :feve:

OK...ale trosku je to skoda....v sobotu nemuzu moc pit... :-(

tez se tesim :kol-99::kol-98::kol-65::kol-27::kol-147::kol-136::kol-130:kol103:clap::rock::punk::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...ale trosku je to skoda....v sobotu nemuzu moc pit... :-(

to nemuze nikdo kdyz jedem druhej den domu..ale nikdy to nikdo nedodrzel lollol

To jsem pochopil po prohlidnuti vsech fotek z minulych srazu :-) ...vy ale jedete domu nekdy odpoledne, kdezto ja uz rano v 9:00 musim byt v Brne... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo určitě všichni až v sobotu!!!

Hele kucí budete se pro mě muset stavit v sobotu k baráku a dělat mi předvoj kvůli PČR protože v pátek jdu na zpívání a to bude asi moooc špatný!!!!

Jasny....budeme troubit, blikat.....neboj, nikdo si nas nevsimne :-)

(jo klidne, jeste si cinknem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuck

a ten sraz zacina vkolik ja to ted hledam a nemuzu nic najit

Podle me neni zadnej pevnej termin....domlouvali se kolem 10:00 n Praze...takze kolem 13:00 ...ale nechal bych je v klidu napapkat a zdrimnout :-) ....

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...