Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Kdo nebyl na vojně není chlap :smich:

Tak to bych tak uplne netvrdil...myslim, ze ta prfesionalni armada ma svuj vyznam...jdou tam lidi, co se tomu opravdu chteji venovat...a ne "nasilim" odvedeni kluci, kteri se tam nauci jen kourit a pit...treba muj tata (a zadny narazky na to, ze ja taky kourim a to jsem na vojne nebyl :) ). Ale jinak nic proti ceske armade, ale myslim, ze to je nejvetsi cerna dira na penize v CR...cimz samozrejme nechci zapominat na jeji kvality...

P.S. toto je nazor uplneho armadniho laika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak asi takhle:

Během prohlídky vojenského prostoru jde ministr obrany po mostě střeženém jedním vojákem. Předpokládá, že ten se postaví do pozoru a zasalutuje. Ale voják nic.

"Vojáku proč jste mě nepozdravil? Nevíš, že jsem ministr obrany?"

"Vím pane ministře, ale podle článku 236 Základního pořádku je zakázáno vzdávat poctu na mostě," odpovídá rázně voják.

Ministr samozřejmě nezná dopodrobna Základní pořádek, a tak jen mávne rukou a odejde.

Na ministerstvu mu to však nedá, najde si článek 236 a čte: "Voják musí být vždy smělý a vynalézavý."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jsem to myslel!!! :palec2:

No neber to - skoro každej den pivo, mávaly na nás místní holky...

...akorát to pivo bylo nealko Radeg a celkem 6 za 10 dní a to ještě jedno dostal můj řidič a ty holky byly místní cigošky, co víc si přát...

Ty foleee....raj na zemi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi vy ste ftipny ja nemam jejich moresi to jednou zkouseli na me a od ty doby si to pamatuju :kol-46: To:kokyn ten plast ma novej za 1000kc fung novy kol103

Jo tak to je slušná cena Marťas!! Dík za info!!

Co jinak pořídil jsi něco novýho!!??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...