Přejít na obsah

Držák nápojů do starší verze Octavie


Goose

Doporučené příspěvky

hledal jsem a našel vrakoviště seat:

Tábor

Sluštice-602696117

Psáry-605281036

Praha-Mratín-603360603

Brno-608210001--608709069

Svitavy

Praha-Zličín-603503583

Plzen-Zruč-602232447

Ostrava-Poruba-608863593

Praha západ-Červený Újezd-777818898

Sedlčany-602458595

Zlatníky-Hodkovice-602313850

Slaný-Lotouš-603176116

Jesenice u Prahy-602217743

Praha západ-Ohrobec-603226649

http://www.auto-global.cz/index.htm

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, nevěděl jsme zda to bude pro někoho tak zajímavé, takže rád popíšu výrobu :)

Stačí vyndat dvě záslepky které tam byly a vyříznout mezi nima tenkej sloupek cca 5mm širokej. Tím vznikne otvor pro držák.

No a potom stačí jen změřit přesnou šířku, výšku a hloubku vzniklé díry.

Podle ní sem udělal z obyč. plastu na reklamní cedule (cca 2-3mm silnej) tubus, po stranách dvě vodítka na hliníkový kolejnice (takový L-ko z obi cca 10x10mm) a na to uz jen nahoru nalepit dalsi desku plastu s vyříznutou dírou. Pokud bude zájem, tak to nafotím i zezdola, tam je vidět takovem minimechanismus kterej vyklápí dolní držák aby kelímek nepropad :)

Pak už jen dopředu z kousku plastu čelo (trochu ho předehnout aby kopírovalo tvar palubky) a je to. Všechno dělaný metodou pokus omyl.

Všechno lepený vteřiňákem, poté stříkaný zakladovkou na plasty (všichni tvrdili že to na tom plastu nebude držet ale držíííí!) plničem, přebroušený, a nastříkaný černou matnou. Jediná nevýhoda: pár kapek coly který tam zůstali asi tři dny (sem dobytek, vim) tu barvu v místě dotyku spolehlivě rozežere :(

Jo a je to dimenzovaný na všechny velikosti nápiojů od MeCa :)))

A to vlevo vedle je vnitřní teploměr s indikací klimatizace a vnitřní cirkulace :)))

To originál podsvícení tlačítek klimy a klapky nebylo ve dne vůbec vidět, takže sem nevěděl zda klimuju (teda věděl, nebylo mi vedro, ale mám úchylku na kontrolky a tlačítka, čím víc, tím líp).

Vypnutej není skoro vidět, jinak svítí červěně a mění intenzitu svitu podle podsvícení palubky :) Nafotím též ;)

Škodě zdar!

Kde jsi prosímtě sehnal ten ""vnitřní teploměr s indikací klimatizace a vnitřní cirkulace""

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rucni vyroba :)

Do jedny zaslepky sem vyriznul diru na LCD displej + dve ledky, pres to udelel stitek na laseru (tidkarne) kterej ma takovou sitnici aby nebylo na displej videt kdyz je vypnutej a zaroven aby v noci moc nesajnil!

No a pak sem ze stavebnice slozil LCD teplomer (tusim ze sem ho kupoval v COMPO na Karlaku). Kabel k LCD sem vyved dlouhym IDE kabelem z compu k ty jednotce (je umistena vedle kastliku) a napojil ledky na tlacitka od klimy! Voser byl celkem dovymyslet to stmivani s budikama, ale nakonec se to povedlo tak ze to vsechno sviti uplne stejne, neboli pri vypnutejch svetlech (dnes uz na hovno) co nejvic a pri zapnutejch podle nastaveni toho potenciometru....

Cely to ma ale jeden nedostatek :(

Ten teplomer ze stavebnice nema vnitrni kompenzaci teploty, neboli pri minus teplote se sam "rozhodi"... :(

Dneska by to udelal s pomoci PIC a termistoru kterej primo vysila digitalne teplotu, ale nejsou lidi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rucni vyroba :)

Do jedny zaslepky sem vyriznul diru na LCD displej + dve ledky, pres to udelel stitek na laseru (tidkarne) kterej ma takovou sitnici aby nebylo na displej videt kdyz je vypnutej a zaroven aby v noci moc nesajnil!

No a pak sem ze stavebnice slozil LCD teplomer (tusim ze sem ho kupoval v COMPO na Karlaku). Kabel k LCD sem vyved dlouhym IDE kabelem z compu k ty jednotce (je umistena vedle kastliku) a napojil ledky na tlacitka od klimy! Voser byl celkem dovymyslet to stmivani s budikama, ale nakonec se to povedlo tak ze to vsechno sviti uplne stejne, neboli pri vypnutejch svetlech (dnes uz na hovno) co nejvic a pri zapnutejch podle nastaveni toho potenciometru....

Cely to ma ale jeden nedostatek :(

Ten teplomer ze stavebnice nema vnitrni kompenzaci teploty, neboli pri minus teplote se sam "rozhodi"... :(

Dneska by to udelal s pomoci PIC a termistoru kterej primo vysila digitalne teplotu, ale nejsou lidi :(

Tak to jsi mě dostal.. :huh: "PIC a termistor" to je pro mně trochu vzdálené.. :( .Já myslel,že se to dá někde koupit celé.Když budeš náhodou dělat ještě jeden tak ho od tebe koupím... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rucni vyroba :)

Do jedny zaslepky sem vyriznul diru na LCD displej + dve ledky, pres to udelel stitek na laseru (tidkarne) kterej ma takovou sitnici aby nebylo na displej videt kdyz je vypnutej a zaroven aby v noci moc nesajnil!

No a pak sem ze stavebnice slozil LCD teplomer (tusim ze sem ho kupoval v COMPO na Karlaku). Kabel k LCD sem vyved dlouhym IDE kabelem z compu k ty jednotce (je umistena vedle kastliku) a napojil ledky na tlacitka od klimy! Voser byl celkem dovymyslet to stmivani s budikama, ale nakonec se to povedlo tak ze to vsechno sviti uplne stejne, neboli pri vypnutejch svetlech (dnes uz na hovno) co nejvic a pri zapnutejch podle nastaveni toho potenciometru....

Cely to ma ale jeden nedostatek :(

Ten teplomer ze stavebnice nema vnitrni kompenzaci teploty, neboli pri minus teplote se sam "rozhodi"... :(

Dneska by to udelal s pomoci PIC a termistoru kterej primo vysila digitalne teplotu, ale nejsou lidi :(

Tak to jsi mě dostal.. :huh: "PIC a termistor" to je pro mně trochu vzdálené.. :( .Já myslel,že se to dá někde koupit celé.Když budeš náhodou dělat ještě jeden tak ho od tebe koupím... -_-

Kdyby se naslo vic lidi, tak by se to asi vyplatilo udelat!

Ale nevim jestli by do novy Kokty sel taky, minimalni pozadavek je alespon jedna volna zaslepka.....

Jo a v novy kokte uz sou myslim i ty zaslepky takovy vypoukly, je to tak?

Takez by se tam asi daval ten LCD displej spatne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rucni vyroba :)

Do jedny zaslepky sem vyriznul diru na LCD displej + dve ledky, pres to udelel stitek na laseru (tidkarne) kterej ma takovou sitnici aby nebylo na displej videt kdyz je vypnutej a zaroven aby v noci moc nesajnil!

No a pak sem ze stavebnice slozil LCD teplomer (tusim ze sem ho kupoval v COMPO na Karlaku). Kabel k LCD sem vyved dlouhym IDE kabelem z compu k ty jednotce (je umistena vedle kastliku) a napojil ledky na tlacitka od klimy! Voser byl celkem dovymyslet to stmivani s budikama, ale nakonec se to povedlo tak ze to vsechno sviti uplne stejne, neboli pri vypnutejch svetlech (dnes uz na hovno) co nejvic a pri zapnutejch podle nastaveni toho potenciometru....

Cely to ma ale jeden nedostatek :(

Ten teplomer ze stavebnice nema vnitrni kompenzaci teploty, neboli pri minus teplote se sam "rozhodi"... :(

Dneska by to udelal s pomoci PIC a termistoru kterej primo vysila digitalne teplotu, ale nejsou lidi :(

Tak to jsi mě dostal.. :huh: "PIC a termistor" to je pro mně trochu vzdálené.. :( .Já myslel,že se to dá někde koupit celé.Když budeš náhodou dělat ještě jeden tak ho od tebe koupím... -_-

Kdyby se naslo vic lidi, tak by se to asi vyplatilo udelat!

Ale nevim jestli by do novy Kokty sel taky, minimalni pozadavek je alespon jedna volna zaslepka.....

Jo a v novy kokte uz sou myslim i ty zaslepky takovy vypoukly, je to tak?

Takez by se tam asi daval ten LCD displej spatne :(

možná bych měl taky zájem - co třeba zkusit nahodit nějakou cca cenu... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme 2 co maj zájem.. -_- ,tak jaká by byla cenovka.pls na moji starou palubovku..ta samá co je na fotkách.

Si budete myslet ze sem se zblaznil ale:

nejlevnejsi stavebnice s digitalnim teplomerem rizenym mikroprocesorem (jinak to nema cenu, to mam vyzkouseny, jakejkoli jinej z diskretnich soucastek se proste sam hejbe s teplotou taky, takze ukazuje kravoviny) stoji 990 Kc :(

viz: teplomer

Takze k tomu jeste dokoupit mensi LED displej kterej se vejde do ty zaslepky (cca 100) + tranzistor a par vodporu, to uz sou celkem minimalni castky (do 50Kc).

Ale bez ty stavebnice to tezko postavime a to nemluvim vo praci kterou na tom clovek necha :(

Vyhoda: teplomer ma dve cidla, druhy se da pouzit pro sledovani teploty jinde, kde je uz na uzivateli!

Sou tam i teplomery za 500, presne jeden z nich mam, ale jak sem psal, nevyhoda je tepltni nestalost ktera i mikroprocesoru nehrozi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme 2 co maj zájem.. -_- ,tak jaká by byla cenovka.pls na moji starou palubovku..ta samá co je na fotkách.

Si budete myslet ze sem se zblaznil ale:

nejlevnejsi stavebnice s digitalnim teplomerem rizenym mikroprocesorem (jinak to nema cenu, to mam vyzkouseny, jakejkoli jinej z diskretnich soucastek se proste sam hejbe s teplotou taky, takze ukazuje kravoviny) stoji 990 Kc :(

viz: teplomer

Takze k tomu jeste dokoupit mensi LED displej kterej se vejde do ty zaslepky (cca 100) + tranzistor a par vodporu, to uz sou celkem minimalni castky (do 50Kc).

Ale bez ty stavebnice to tezko postavime a to nemluvim vo praci kterou na tom clovek necha :(

Vyhoda: teplomer ma dve cidla, druhy se da pouzit pro sledovani teploty jinde, kde je uz na uzivateli!

Sou tam i teplomery za 500, presne jeden z nich mam, ale jak sem psal, nevyhoda je tepltni nestalost ktera i mikroprocesoru nehrozi!

fíha...to je trochu nadlimit, než jsem čekal :( ale dal jsi to jasně "naférovku" B) Když to sčotnu + odhad nějaký práce + poštovný, tak jsme tak na 2litrech? Nevím, jestli bych to za tu cenu chtěl...ale nechám si to rozležet... ;) Jinak dík za propočet -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi,drobet jsme odbočili ale nevadí i mne to zajímá,ale,,,, psal jsem na crakáče a nic,zatímtedy u 2 nee,tak jsem napsal prodejci seatu tak jsem zvědavý teda pokud je budou mít tak asi za kolik že?budeme hádat?já tipuji 300kč/ks.

jinakted to začala dávat audi do A4 cabrio,tak se snad dočkáme i ve škodovce,to zase bude vynález roku a v paketu tak za 500kč/ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi z laciného kraje,za 5kil by jsi to nekoupil ani na vrakáči ;)

cože???????????????????????si dělej kozy!fakt ani na vraku za 5 kil?to ho nechcu teda za ten ranec! fuck

no...k těm cenám obecně (i když to není k tématu)...dneska jsem si chtěl ve Škodovce koupit takovej ten kus blbýho plastovýho výlisku, jak v něm je vzadu přidělanej reprák a drží v něm nacvaklý plato (mám uraženej ten oblouček právě na to plato a dělá to v zatáčkách takovej hnusnej zvuk) a když jsem se dozvěděl cenu, tak jsem myslel že omdlím :angry: zkuste si hádnout???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si netroufám páč mám kombajn a nevím jak to v sedanu vypadá jak je to velké,no alůe mimo tak 2ku?

no...já to sám tipnul tak na 3kila, nejdřív jsem byl v prodejně v Kvasinách, ale byl jsem odporoučen (že prý tam můžou nakupovat jen zaměstnanci???-se kua budu muset zeptat nějakýho zaměstnance, jaký tam maj ceny? - by mohlo být zajímavý ;) ) ale nakonec mi ten prodavač řek, že to bude okolo stovky - což se mi móóóc líbilo, ale asi za 20 minut v normální prodejně jsem zjistil, že 700!!! :angry: Tak zkusím kontaktovat nějakýho zaměstnance, ať se mi zeptá v tý jejich prodejně - nevíte někdo číslo toho dílu? - sem se blbec ani nezeptal, když to za 20 minut "zdražilo" o 600% :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si netroufám páč mám kombajn a nevím jak to v sedanu vypadá jak je to velké,no alůe mimo tak 2ku?

no...já to sám tipnul tak na 3kila, nejdřív jsem byl v prodejně v Kvasinách, ale byl jsem odporoučen (že prý tam můžou nakupovat jen zaměstnanci???-se kua budu muset zeptat nějakýho zaměstnance, jaký tam maj ceny? - by mohlo být zajímavý ;) ) ale nakonec mi ten prodavač řek, že to bude okolo stovky - což se mi móóóc líbilo, ale asi za 20 minut v normální prodejně jsem zjistil, že 700!!! :angry: Tak zkusím kontaktovat nějakýho zaměstnance, ať se mi zeptá v tý jejich prodejně - nevíte někdo číslo toho dílu? - sem se blbec ani nezeptal, když to za 20 minut "zdražilo" o 600% :disgust:

a nechtěl bys starší?třeba tu:

http://www.maxi-l.cz/

jinak to jsem tedy přestřelil co?kua,když člověk hádá mín je to víc a naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...