Přejít na obsah

Nejnovější verze software ?


Doporučené příspěvky

Rád bych se zeptal, jaký máte teď nejnovější software v infotaimentu? Jdu na přehození kol do autorizovaného servisu ŠA a nějak se netvářili na to, že bych chtěl i aktualizovat sw. Prý to není tak jednoduché. Nechápu... Na tom infotaimentu sice je - aktualizovat software, ale nic mně to nenabídne... Ovšem nezdá se mně, že by za ten rok, co Karoq mám (r.v. 10/2022) nebyla vůbec žádná aktualizace... Díky.

IMG_3251.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto by mě zrovna též zajímalo,koupil jsem si S3 2017 a nevím jak se dá případně aktualizovat software (nebo jestli náhodou nemám nejnovější poslední verzi co se na něj dělala),protože právě přes tlačítko přímo v autě mi to napíše špatný zdroj,tak jestli stačí zajet právě do škodovky a na počkání to jen aktualizují a případně co za to chtějí ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirdako

Máš nějaký problém s infotaimentem?

A/ Ano - můžeš po servisu opravu, třebas v rámci aktualizace SW.

B/ Ne -Tak je na nich jestli budou hledat aktualizace nebo něco podobného a platíš to ty.  

Ono totiž jen dělat nějaké aktualizace aniž by byly problémy není úplně v pořádku.

C/ Aktualizace v rádiu se nabízejí pakliže je něco dostupného volně ke stažení

 

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, lucky.jack napsal:

@mirdako

Máš nějaký problém s infotaimentem?

A/ Ano - můžeš po servisu opravu, třebas v rámci aktualizace SW.

B/ Ne -Tak je na nich jestli budou hledat aktualizace nebo něco podobného a platíš to ty.  

Ono totiž jen dělat nějaké aktualizace aniž by byly problémy není úplně v pořádku.

C/ Aktualizace v rádiu se nabízejí pakliže je něco dostupného volně ke stažení

 

Problém nemám, ale vzhledem k tomu, že pravidelně vycházejí např. aktualizace jak Windows tak IOS, či Androidu, což je dobře, protože chci mít nejaktuálnější software,  tak se domnívám, že aktualizace sw v autě není rozhodně na škodu. A nemyslím si, že nedělat aktualizace je v pořádku i když není problém, protože žádný software není bez chyb (ani Linux) a je jedině dobře, že když ho výrobce objeví tak okamžitě nabídne aktualizaci.. Ve Windows si to "menedžuji" víceméně sám, tady ale musím spoléhat jen na servis ŠA. Proto chci znát číslo nejnovější verze, abych s tím tam mohl operovat. 

@Guppy Přes SIM v autě se aktualizují jen nepodstatné věci jako třeba obchod, ale vyloženě to píše, že toto není celková aktualizace SW. Ta se mně od nákupu neprovedla, proto pátrám po současné verzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Děkuji za info. Dívám se, že řeší stejné problémy s aktualizací přes servis, co já... Současný sw je 0324 a servisu se do toho moc nechtělo, prý z důvodu vyúčtování si práce, když tam není žádný problém... Ani jsem se neptal, kolik by si za to chtěli...😄 Ale faktem je, že celkem žádný problém nemám, tak to asi opravdu nechám na servisu až ŠA usoudí, že je potřebné aktualizovat starou verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 8. 11. 2023 na 16:50, Mirdako napsal:

Problém nemám, ale vzhledem k tomu, že pravidelně vycházejí např. aktualizace jak Windows tak IOS, či Androidu, což je dobře, protože chci mít nejaktuálnější software,  tak se domnívám, že aktualizace sw v autě není rozhodně na škodu. A nemyslím si, že nedělat aktualizace je v pořádku i když není problém, protože žádný software není bez chyb (ani Linux) a je jedině dobře, že když ho výrobce objeví tak okamžitě nabídne aktualizaci.. Ve Windows si to "menedžuji" víceméně sám, tady ale musím spoléhat jen na servis ŠA. Proto chci znát číslo nejnovější verze, abych s tím tam mohl operovat. 

@Guppy Přes SIM v autě se aktualizují jen nepodstatné věci jako třeba obchod, ale vyloženě to píše, že toto není celková aktualizace SW. Ta se mně od nákupu neprovedla, proto pátrám po současné verzi..


Tady bych jen dodal že nová verze OS obsahuje bezepečnostní aktualizace a bugfixy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...