Přejít na obsah

Československý zraz v Bratislave


profor

Doporučené příspěvky

:wub:

počítám, že tak na osmou u Jakra doma, uložit Bobíska někam do bezpečí a hurara tradada...vrrrrr...huvííííí..... :D

tak jak to tak probírám, tak to bude asi dřív 6.00 - 7.00, abychom se trefili Proforovi do jeho plánů s jeho člověkem okolo 11.00 hodin v Blavě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se mohli domluvit, do Okinky by se vlezl nátazníček i deset Bobíků :t

Ty voe rychle páneškovi narostl hřeben . To jako že kokta je lepší než fábie nebo karosa? :p

Pojd kol2 voní :rip:

Ty woe, nenarost, Fabie byla moje první auto, a to je jak s první ženskou, ale jen co jsem skončil vejšku a pořídil si autí, Hráška, tak jsem si odvykl jezdit busem, a když jede tolik lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se mohli domluvit, do Okinky by se vlezl nátazníček i deset Bobíků :t

Ty voe rychle páneškovi narostl hřeben . To jako že kokta je lepší než fábie nebo karosa? :p

Myslel to určitě tak, že je škoda cpát takový haraburdí do "karosy" nebo nedej bože do Fabky a proto nám nabízí to hodit do svýho a nemuset se starat co se kde odře atd...to nic nestojí v tý jeho rudý "hvězdě" lol;) , že jo mischicko? ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se mohli domluvit, do Okinky by se vlezl nátazníček i deset Bobíků :t

Ty voe rychle páneškovi narostl hřeben . To jako že kokta je lepší než fábie nebo karosa? :p

Pojd kol2 voní :rip:

Ty woe, nenarost, Fabie byla moje první auto, a to je jak s první ženskou, ale jen co jsem skončil vejšku a pořídil si autí, Hráška, tak jsem si odvykl jezdit busem, a když jede tolik lidí...

Čuch čuch, nic necítím :rolleyes:

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel to určitě tak, že je škoda cpát takový haraburdí do "karosy" nebo nedej bože do Fabky a proto nám nabízí to hodit do svýho a nemuset se starat co se kde odře atd...to nic nestojí v tý jeho rudý "hvězdě" lol;) , že jo mischicko? ;)-_-

Bledá závist :prc:

a to nepopírám :D-_-;)

...i když ta barva... kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel to určitě tak, že je škoda cpát takový haraburdí do "karosy" nebo nedej bože do Fabky a proto nám nabízí to hodit do svýho a nemuset se starat co se kde odře atd...to nic nestojí v tý jeho rudý "hvězdě" lol;) , že jo mischicko? ;)-_-

Bledá závist :prc:

a to nepopírám :D-_-;)

...i když ta barva... kol1

Už jsem to myslím psal jinde na fóru, červená je má oblíbená barva prt. Tatra, ale na Okince RS je pořadí žlutá-bílá-červená-černá-modrá, ale vybírek si barvu u jetého auta?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel to určitě tak, že je škoda cpát takový haraburdí do "karosy" nebo nedej bože do Fabky a proto nám nabízí to hodit do svýho a nemuset se starat co se kde odře atd...to nic nestojí v tý jeho rudý "hvězdě" lol;) , že jo mischicko? ;)-_-

Bledá závist :prc:

a to nepopírám :D-_-;)

...i když ta barva... kol1

Už jsem to myslím psal jinde na fóru, červená je má oblíbená barva prt. Tatra, ale na Okince RS je pořadí žlutá-bílá-červená-černá-modrá, ale vybírek si barvu u jetého auta?!

jj, chápu ;) just joking ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...