Přejít na obsah

Leštěnka


century

Doporučené příspěvky

Vosk Color Magic Plus - tekutý barevný ( 500 ml )

Zkoušel jste ho někdo. jak ste byli spokojený? chci to na tmavou zelenou metalízu na fábii. mam tam nějaký šmouhy a škrábanečky tak to snad stím rozleštím. je k tomu ta korekční tužka. rozleštím stím ty šmouhy a škrábance. poradte. díky

post-18-1174507044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval tu stříbrnou metlu. Korekční tužka zcela na pi*u, je to vidět ještě víc než když se to nechá tak jak to je. Ani takové ty vlásečnicové škrábanečky mi ten vosk nezakryl. Jinak se s tím pracovalo celkem dobře, ale s tím barevným krytím a s tužkou vůbec absolutní nespokojenost.

Jestli někdo máte pozitivní zkušenosti s barevným voskem, kterej dobře kryje drobný nedostatky, tak šup sem s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval tu stříbrnou metlu. Korekční tužka zcela na pi*u, je to vidět ještě víc než když se to nechá tak jak to je. Ani takové ty vlásečnicové škrábanečky mi ten vosk nezakryl. Jinak se s tím pracovalo celkem dobře, ale s tím barevným krytím a s tužkou vůbec absolutní nespokojenost.

Jestli někdo máte pozitivní zkušenosti s barevným voskem, kterej dobře kryje drobný nedostatky, tak šup sem s tím.

To je jasný, doporučte čím se rozleští škrábance... docela byla dobrá ta turtle wax s polymery ta docela dovedla rozleštit. a pak mají i nějaké na oxidovanej lak kterej to připravý na voskování. tak doporučte co stím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na škrabance je supr věc "Tempo"

jinak tady je taky par info: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6453

to si děláš prdel, ne? Dyť tím to tak akorát podrápeš. To je tak na starej vyšusovanej lak. Ale na svoje auto to ani náhodou nedám.

nevíš o čem mluvíš,tempo rozleští i dost beznadějně vypadající případy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na škrabance je supr věc "Tempo"

jinak tady je taky par info: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6453

to si děláš prdel, ne? Dyť tím to tak akorát podrápeš. To je tak na starej vyšusovanej lak. Ale na svoje auto to ani náhodou nedám.

nevíš o čem mluvíš,tempo rozleští i dost beznadějně vypadající případy ;)

vím, na jednom autě jsem tím zmatnil lak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak obětuješ jedno odpoledne na jaře a druhé odpoledne na podzim a auto napipláš nějakým tvrdým voskem, ( né voskem v šamponu) tak takovou tu korozi laku nebo krupičku lepidel ze stromu sundáš a máš klid. Toto neudělá žádná super myčka se super programem voskování, na to se musí přitlačit RUKOU. A večer zasloužená orosená odměna lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasna vec...na skrabance tempo a pak hned se to musi udelat nejakou jemnou pastou...ja treba pouzivam o Turtlewax lestenku s Teflonem...kdyz se to takhle udela tak je to naprosta parada...sice to zabere hodne casu ale nic se tomu nevyrovna...

a reci ze tempo nepouzivat a pouze na stare laky naproto ODMITAM!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už asi po miliontý....tohle je top a profi

http://www.advsro.cz/index.php?typ=AQA&sho...&shopid=3083995

Tempo fakt ne

nemam ted moc casu to zkoumat ale na jakem principu to funguje??

musíš hejbat rukama buď ve tvaru "8", nebo do "O" :D-_-

brusný pasty různý hrubosti přecházející až do leštěnky - bez obsahu silikonu, což ocení lakýra pokud je třeba opravovat ;)

čím vyšší číslo, tím jemnější je

já třeba mám

09375 - fakt dóóst hrubá, jen na to nejhorší a nejhlubší a fakt opatrně, hlavně pokud to děláš strojně

09376 - jemnější, už dělá pěknej lesk a dá se jako finální

09377 - pro dlouhotrvající ochranu a hlubokej lesk - už jako třešnička. Používaj hlavně na výstavách apod..

a já mám ještě 80349 - měla by být s keramickou přísadou - lepší než PFE

detaily o ní v němčině hír

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobre ale porad me prijde ze kdyz ses s tim Tempem opatrny a pak to vemes jeste nejakou dobrou lestenkou tak vysledek bude stejny za polovicni penize??

jenže tu leštěnku, když časem omyješ, tak je lak o5 matnější než s ní, ale ty 3M věci mají leštící efekt na furt - teda pominu-li ten nejjemnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobre ale porad me prijde ze kdyz ses s tim Tempem opatrny a pak to vemes jeste nejakou dobrou lestenkou tak vysledek bude stejny za polovicni penize??

jenže tu leštěnku, když časem omyješ, tak je lak o5 matnější než s ní, ale ty 3M věci mají leštící efekt na furt - teda pominu-li ten nejjemnější...

tak rozhodne budou kvalitnejsi o tom vubec nepochybuji...ja se s tim patlam tak 1x za dva mesice tak ze to je gut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval tu stříbrnou metlu. Korekční tužka zcela na pi*u, je to vidět ještě víc než když se to nechá tak jak to je. Ani takové ty vlásečnicové škrábanečky mi ten vosk nezakryl. Jinak se s tím pracovalo celkem dobře, ale s tím barevným krytím a s tužkou vůbec absolutní nespokojenost.

Jestli někdo máte pozitivní zkušenosti s barevným voskem, kterej dobře kryje drobný nedostatky, tak šup sem s tím.

jj presne!taky ho mam...vylesti pekne :) ,ale se zakryvanim skrabancu ma fakticky problem,tuzku na aute ani nezjousej B) je to zbytecna ztrata casu a jetse si tim pridelas prace.......na mensi skrabanecky pouzivam taky to Tempo ;) nelestim s tim cele auto takze o to ze zmatni metla nemam strach :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval tu stříbrnou metlu. Korekční tužka zcela na pi*u, je to vidět ještě víc než když se to nechá tak jak to je. Ani takové ty vlásečnicové škrábanečky mi ten vosk nezakryl. Jinak se s tím pracovalo celkem dobře, ale s tím barevným krytím a s tužkou vůbec absolutní nespokojenost.

Jestli někdo máte pozitivní zkušenosti s barevným voskem, kterej dobře kryje drobný nedostatky, tak šup sem s tím.

jj presne!taky ho mam...vylesti pekne :) ,ale se zakryvanim skrabancu ma fakticky problem,tuzku na aute ani nezjousej B) je to zbytecna ztrata casu a jetse si tim pridelas prace.......na mensi skrabanecky pouzivam taky to Tempo ;) nelestim s tim cele auto takze o to ze zmatni metla nemam strach :)

Přesně tak, ta tužka je naprosto na hovno...vyzkoušeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem přišel k autu na parkoviště a co nevidím: Nějaká kurva mi sjela dveře spolujezdce a to tak, že tam mám cca 25cm rýhu :angry: .Není moc hluboká,ale jde vidět bílý podklad.Dnes jsem to zkoušel vyleštit výše uvedenou leštěnkou Turtle Wax,ale moc to nepomohlo,není to zase tak strašné.

Tak se Vás ptám zda to mám zkusit vyleštit Tempem nebo nějakým jiným přípravkem.Nemám s tímto zkušenosi.

Děkuji.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...