Přejít na obsah

Ve skodovce se asi nekdo zblaznil!!!


lubann

Doporučené příspěvky

Cest, dneska jsem byl ve skoda service NH car na rajske zahradea ptal jsem se na ceny silenbloku atd!!!

Takze silenbloky 1ks na rameno predni =400kc

silenblok 1ks rameno zadni=500kc

sil.zadni napravy 1ks 900kc kus

cep rizeni 1ks 1350kc

kost 1ks 1200kc

ulozeni tlumicu predek 1ks 600kc

lozisko tlumice 300kc!

Nektere ceny jsou opravdu mimo misu!!Kdyz si spocitam ze powerflex stoji komplet na predni rameno 2700kc a porovnam kvalitu a cenu jednoznacne powerflex uz jen z duvodu nekrmit ty vychcanky ze skodovky co si davaji palky jak prase nektere zapadni automobilky maji dily i 2 x levnejsi!!! :fakac:fuck:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, né že bych teda nějak zvlášť bránil škodovku, ale myslím že se tady hodně míchají dvě věci a sice ceny v autorizovaném servise škoda a u ostatních aftermarketových prodejců. V tomto srovnání vychází ceny dílů v autorizáku hódně vysoké, jak se tady píše mimo mísu.

Ale správně, pokud někdo chce hodnotit, by se měly srovnávat ceny v autoriz. prodejně Škoda a stejné autorizované prodejně autosalonu třeba Ford a další. Tady si myslím že ty ceny budou velmi podobné.

Kolik lidí tady má opravdu přehled kolik stojí takový čep řízení, spojovačka, ložisko kola,silenblok ramene apod v autorizáku třeba Toyoty na Yarise nebo v Peugeotu na 206. Pokud to někdo hodí do placu pak můžeme srovnávat.

Já třeba vím od souseda co má P 206 a odešel mu přepínač blinkrů (páčka) že v Peugeotu mají pouze celý komplet Lucase tzn levá páčka blinkrů s pravou na stěrače a s objímkou kolem hřídele volantu a to celé za 8.000kč A to se nejednalo o verzi s tempomatem, ale základní, obyč.verze co má škodovka za 1739kč i to je hodně, ale co pak řeknete na ten Peugeot.

Já mám momentálně Berlingo (kvůli rozvozu dílů na škodovky :D ) a vzpomínám si, že jsem jednou chtěl koupit nové poklice origo co tam patří a když jsem volal do Citroenu a řekli cenu nějakých 1100,- !!! za kus, tak nejdřív jsem si myslel, že se spletli a řekli mi cenu za plech. disk nebo tak něco, ale on že ne, to tak normálně stojí, se ještě divil. Takže 4x plast poklice cca 4400,- A zástěrky vzadu 1250,- sada Na Oct II jsou za tuším 300,-

Takže chce to srovnat srovnatelné, jinde nejsou levnější - bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jen z duvodu nekrmit ty vychcanky ze skodovky co si davaji palky jak prase nektere zapadni automobilky maji dily i 2 x levnejsi!!!                    :fakac:  fuck  :ble

Ktere ???

No ze se tak ptas tak napr Opel ten ma vsechny tlumice za 6000kc (na Astru)je to asi rok zpet co jsem to zjistoval ale je to rozdil dat 6000kc za tlumice nez ve skoda auto 17000kc a to bez dorazu a ulozeni , pera ani nemluvim!!jasne ze nektere dily maji taky drahe ale za drzak silenbloku predniho stabiku dat 300kc(kousicek plisku) to je fakt uz maras zeptam se schvalne v Oplu kolik stoji a jestli mas zajem muzu ti to poslat pres SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak origo za origo diely si skodovka pyta celkom dost, ale niekedy sa priplatit oplati. Mna skor se*ie to, ze kazdy blbost idu riesit vymenou, ako keby uz nic nevedeli opravit. Od najmnensich karosarskych veci az po mechanicke a elektronicke zavady. Naposledy ma dostalo, ked mi navrhli kozmeticky skrabanec riesit vymenou dveri. Moem ich tak akurat :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jen z duvodu nekrmit ty vychcanky ze skodovky co si davaji palky jak prase nektere zapadni automobilky maji dily i 2 x levnejsi!!!                    :fakac:  fuck  :ble

Ktere ???

No ze se tak ptas tak napr Opel ten ma vsechny tlumice za 6000kc (na Astru)je to asi rok zpet co jsem to zjistoval ale je to rozdil dat 6000kc za tlumice nez ve skoda auto 17000kc a to bez dorazu a ulozeni , pera ani nemluvim!!jasne ze nektere dily maji taky drahe ale za drzak silenbloku predniho stabiku dat 300kc(kousicek plisku) to je fakt uz maras zeptam se schvalne v Oplu kolik stoji a jestli mas zajem muzu ti to poslat pres SZ.

promin kolego,ale opel,konkretně astra se vyrábí v licenci v polsku a tohovoří za vše!jinak srovnávej srovnatelné,páč opelnení auto ale imitace auta,nicméně jsem byl v nemecku v oplu a žádný zaměstnanec na parkovišti opla neměl,no asi vědí proč že?!jinak je ale fakt že jsou díly v origo servisech drahé ale to není pro nás obyčejné lidi ale pro papaláše co na to mají!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jen z duvodu nekrmit ty vychcanky ze skodovky co si davaji palky jak prase nektere zapadni automobilky maji dily i 2 x levnejsi!!!                    :fakac:  fuck  :ble

Ktere ???

No ze se tak ptas tak napr Opel ten ma vsechny tlumice za 6000kc (na Astru)je to asi rok zpet co jsem to zjistoval ale je to rozdil dat 6000kc za tlumice nez ve skoda auto 17000kc a to bez dorazu a ulozeni , pera ani nemluvim!!jasne ze nektere dily maji taky drahe ale za drzak silenbloku predniho stabiku dat 300kc(kousicek plisku) to je fakt uz maras zeptam se schvalne v Oplu kolik stoji a jestli mas zajem muzu ti to poslat pres SZ.

promin kolego,ale opel,konkretně astra se vyrábí v licenci v polsku a tohovoří za vše!jinak srovnávej srovnatelné,páč opelnení auto ale imitace auta,nicméně jsem byl v nemecku v oplu a žádný zaměstnanec na parkovišti opla neměl,no asi vědí proč že?!jinak je ale fakt že jsou díly v origo servisech drahé ale to není pro nás obyčejné lidi ale pro papaláše co na to mají!

jo tak dnes jsem cetl na netu ze na forda focus stoji silenbloky vsechny na predni napravu 1500 ve skoda auto 1800kc A v polsku se vyrabi stara ASTRA ne ???Ja jsem mluvil o nove a myslim ze skoda mela zavod taky v polsku ted se vyrabi i Rusku to chces rict ze je to srovnatelne jako stou Astrou ??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono při opravách všeobecně jde o to, že když ti někdo něco opraví, nese záruku on. Když ti vymění komplet origo díl, nese záruku dodavatel (event.výrobce) dílu.

Z pohledu toho, kdo ti to opravoval.

souhlas,proto nic neopravují,alemení za nové!

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest, dneska jsem byl ve skoda service NH car na rajske zahradea ptal jsem se na ceny silenbloku atd!!!

Takze silenbloky 1ks na rameno predni =400kc

silenblok 1ks rameno zadni=500kc

sil.zadni napravy 1ks 900kc kus

cep rizeni 1ks 1350kc

kost 1ks 1200kc

ulozeni tlumicu predek 1ks 600kc

lozisko tlumice 300kc!

...................

Maji zajmave ceny.Pri pohledu do ETKY tak ty ceny tech silenbloku a nejen jich jsou za 2kousky.A ne za 1 kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octavka19tdi :

Pozor, tak to není! V etce je vždy uvedená cena za 1 kus dílu, pokud není výslovně uvedeno jinak. A to, že je vpravo uvedeno počet kusů, znamená pouze to, kolik kusů této položky je na voze použito. Tzn. 2ks kotouč, 2ks tlumič, 2ks silenblok apod. U dílů kterých je použito víc např příchytky, konektory apod je pak uvedeno X.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, proč repasy, proč díly u autorizovaného prodejce?

Podívejte se na ceny v tomto obchodě, chodím sem osobně a mají bezvadné ceny. Třeba ten čep řízení, jak se o něm psalo - ve Škodovce 1000,-, tady jsem kupoval minulý týden za 350,-.

http://www.autodilykrc.cz/eshop (Praha 4, Krč)

Další dobré (levné) obchody:

http://www.carcentrum-mb.cz/

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=default

http://www.2r.cz/ (Praha 6, Bělohorská)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo také mám podobnou zkušenost.V autorizáku jsem se ptal na cenu sabliku(kosti) řekl 975kč a ja si připadal jako blb,když jsem se ho zeptal to je cena za obě?No v mototechně to samé origo 475kč neorigo tuším 180kč.Silenblok v mototechně 220kč kus.Do autorizáku jsem už raději nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, proč repasy, proč díly u autorizovaného prodejce?

Podívejte se na ceny v tomto obchodě, chodím sem osobně a mají bezvadné ceny. Třeba ten čep řízení, jak se o něm psalo - ve Škodovce 1000,-, tady jsem kupoval minulý týden za 350,-.

http://www.autodilykrc.cz/eshop (Praha 4, Krč)

Další dobré (levné) obchody:

http://www.carcentrum-mb.cz/

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=default

http://www.2r.cz/ (Praha 6, Bělohorská)

Čeče ty ceny autodíly krč jsou bomba sklo zrcátka u aci.cz stojí litr a tady za 260Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...che che, to mi připomíná, jak jsem předevčírem v autorizované Škodě viděl Castrol SLX III za 650.-Kč/l, přičemž se tentýž dá koupit na netu za 385,50 Kč/l, věřím však tomu, že někdo bude přesvědčen, ža ta tisícovka na jedné výměně se opravdu u značkového servisu vyplatí :p

Nebo výfuk od Renaultu stál 27000.-, když jsem po třech letech ten smysluplně zaplacený a prorezlý dílec měnil, tak jsem zjistil, že jde o Bosal - jinde tentýž za necelou polovinu.....

Kdo však věří - ať tam běží !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autodíly Krč mají sice krásné ceny, ale jak je to u některých položek s kvalitou bych se obával. Koupil jsem tam silentbloky na stabilizátor a vydržely nevrzat 3 měsíce a 8000km.... Taky stály 60kč/ks .... Ale to jde o prd, nic se nemůže stát.... ale třeba ložisko předního kola které mají za 400 když jinde stojí 800 - 1200 a SKF 2500 bych tedy považoval vzhledem k možným následkům za víc než dost riskantní...

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z těch škodováckých cen na větvi! Měním tady Tomovi zadní bubnovou nápravu za kotoučovou. Ale k tomu ještě potřebuji dokoupit brzd. trubky + hadice. Uff, jedna ta trubka stojí 807,-kč hadice je za 770,-kč...

Hadice zítra koupím v Elitu za 317,- kus. Asi nedá nic dělat, tubky budu muset objednat ve škodovce za 1600,-

Doháje, nemáte někdo ty trubky co jsou na nápravě k zadnímu brzdiči?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...che che, to mi připomíná, jak jsem předevčírem v autorizované Škodě viděl Castrol SLX III za 650.-Kč/l, přičemž se tentýž dá koupit na netu za 385,50 Kč/l, věřím však tomu, že někdo bude přesvědčen, ža ta tisícovka na jedné výměně se opravdu u značkového servisu vyplatí :p

Nebo výfuk od Renaultu stál 27000.-, když jsem po třech letech ten smysluplně zaplacený a prorezlý dílec měnil, tak jsem zjistil, že jde o Bosal - jinde tentýž za necelou polovinu.....

Kdo však věří - ať tam běží !

Jo to mi připomíná takovou legraci... auto bylo v autorizovaném servisu na výměně oleje, všechno v pořádku až na takovou jednu drobnost, ten servisman zapoměl dostatečně utáhnout vypouštěcí šroub na vaně... takže následující cesta ze servisu a zpět (cca 3km) znamenala ztrátu téměř kompletní náplně s vypouštěcím šroubem... samozřejmě oni nic, museli jsme si to zavinit sami... ať žíjí oficiální servisy, člověk si pořádně nevybere :(

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...