Přejít na obsah

Nová Nexus DVD navigace


Doporučené příspěvky

Tak se u Alesiho objevila polozka DVD navigace, mam Audience, a docela bych bral i NExus s CD menicem.

1.otazka zni : kdyz bych vyndal Audience a dal Nexus, bude to dal fungovat se sound systemem, maxidotem, a co parkovaci senzory bude se to zobrazovat dal na obrazovce Nexusu

2. Co potom pripojit nejaky prehravac DVD filmu.. slo by to aby se mi na predni obrazovce pousteli??

3.V pripade one vymeny za nexus nechce nekdo uplne nove Audience MR2007??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude fungovat se vším mimo park.senzorů.Ty se na navi nezobrazí.Myslím,že tato DVD umí přehrávat pouze Mapy na DVD nosiči,hudbu ani filmy DVD myslím zatím ne-ale je možné,že to nějak po úpravě SW půjde.DVD přehrávač k tomu půjde,budeš potřebovat převodník PAL/RGB.Jinak,proč nenapíše Alessiovi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš ty co? Zkusim ten měsíc počkat a pak mi dej, prosím, vědět, jak ses rozhodl. Ty ostatní části, co jsem objednával, budou stejně nejdřív za 14 dní, tak těch dalších 14 dní už taky nějak vydržím. Alespoň se můžu delší dobu soustředit na zvuky uvnitř a na celkové chování auta. Mám najeto teprve okolo 1800, tak mi to bude jistě k užitku -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak uz ji mam nejaky patek v aute a musim rict, ze bomba. Navi uplne super, TMC taky (pokud tam nekdo zada ty zacpy a uzavirky), filmy to neprehrava, ma to video vstup, ale ten se po rozjeti automaticky zablokuje a jde jenom zvuk :-( musim nekde sehnat tu sikovnou krabicku, ktera to umi odblokovat i za jizdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...