Přejít na obsah

Lakování


Tygr_O2_blue_race_RS

Doporučené příspěvky

Sakra, tak pořád nevím, kde to nechám nalakovat, všude chtějí kolem 4000 kč

To je fakt moc. Taky záleží doba jak ti to laknou já jsem si nechal lakovat světla a barvu mi vypálil a suchý hned. Jinak pohledej tady je tu někde dost tipů kde si nechat laknout věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu zase doporučit Lakýrnu v Černym vole maj to tam levné a kvalita barvu vypalují nebo co takže druhej den bylo hotovo a nasazeno. Je to na začátku černýho vola směrem ze suchdola prodavaj tam i pneu...

Lakování zadních lamp http://www.skodaoctavia.cz/Fotkyvelke/OctaviaTuning1.jpg mě stálo 500,- .

Levé velké zrcáto mě stálo 200,-

A ještě jsem se ptal na lišty okolo auta + ten přední spoiler a ten zadní černej spodek nárazníku mě řekl dohromady 3500,-.

Jinak by tu bylo dobré někde vyvěsit téma Dobré lakovny a psát tama naše postřehy a typy

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu zase doporučit Lakýrnu v Černym vole maj to tam levné a kvalita barvu vypalují nebo co takže druhej den bylo hotovo a nasazeno. Je to na začátku černýho vola směrem ze suchdola prodavaj tam i pneu...

Lakování zadních lamp http://www.skodaoctavia.cz/Fotkyvelke/OctaviaTuning1.jpg mě stálo 500,- .

Levé velké zrcáto mě stálo 200,-

A ještě jsem se ptal na lišty okolo auta + ten přední spoiler a ten zadní černej spodek nárazníku mě řekl dohromady 3500,-.

Jinak by tu bylo dobré někde vyvěsit téma Dobré lakovny a psát tama naše postřehy a typy

tohle až tak laciný není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...