Přejít na obsah

samozamykání dveří


barbarosa

Doporučené příspěvky

čaute

dneska jsem si nechal aktivovat samouzamykání dveří po rozjetí auta. Zhruba po překročení 20 km/h se dveře auta zamknou a když zastavím po vytáhnutí klíčku ze zapalování se opět odemknou. Do města je to super, neobere mě v koloně nebo někde na křižovatce žádný "zmrd". Doteď jsem se zamykat většinou zapomínal, viděl jsem to na Fabii co si kupovali kámošovi rodiče, ti na autě mají ještě nastaveno, že pokud otevře jakékoli dveře a má klíč v zapalování automaticky mu začnou blikat 4 blinkry.

co na to říkáte......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to na mojí původní oktě nechal aktivovat taky, teď mám novou a neuvažuju o tom: zamknout se, když je potřeba, nezapomenu ani teď a nedočkaví vystupující se mi už aspoň nebudou pokoušet o urvání kliky, když dostatečně rychle neodemknu :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
čaute

dneska jsem si nechal aktivovat samouzamykání dveří po rozjetí auta. Zhruba po překročení 20 km/h se dveře auta zamknou a když zastavím po vytáhnutí klíčku ze zapalování se opět odemknou. Do města je to super, neobere mě v koloně nebo někde na křižovatce žádný "zmrd". Doteď jsem se zamykat většinou zapomínal, viděl jsem to na Fabii co si kupovali kámošovi rodiče, ti na autě mají ještě nastaveno, že pokud otevře jakékoli dveře a má klíč v zapalování automaticky mu začnou blikat 4 blinkry.

co na to říkáte......

Taky mam tuto funkci - teda muzu si ji aktivovat - funkce alarmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
stačí když ti někdo auto napíchne na Vag a nastaví to v komfortní jednotce, pokud jí nemáš je to v řídící jednotce zákmů. MR 2001 a výš by měl mít i více funkcí.

Tak o tom nic nevim - at se tu nekdo ozve kdo to ma v komfortce

Ja to muzu nakodovat na neorigo alarmu - ne pres diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
v komfortce jde nastavit

samozamykání

odemykání při vytažení klíčku

odemykání jednotlivých dveří

bliknutí či nebliknutí při odemčení/ zamčení

počet bliknutí při odemčení/ zamčení

Jde nekde nastavit, aby se auto napr. 30sec po vytazeni klicku automaticky zamklo ? U Fabie jsem to takto videl fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v komfortce jde nastavit

samozamykání

odemykání při vytažení klíčku

odemykání jednotlivých dveří

bliknutí či nebliknutí při odemčení/ zamčení

počet bliknutí při odemčení/ zamčení

Jde nekde nastavit, aby se auto napr. 30sec po vytazeni klicku automaticky zamklo ? U Fabie jsem to takto videl fungovat...

Ještě u orig. alarmu jde zapnout pipnutí sirény při odemčení nebo zamčení. Jinak zamčení po 30 sec po vyp. klíče, to si myslím, že to byla věc dodělaného, nějakého alarmu. U komfortu Fabie nebo Octavie jsem to nikdy neviděl. Myslím, že orig centrál právě nedovolí cokoliv udělat dřív, než jsou dveře zavřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

i v návodu k autu je napsáno, že v případě nehody a aktivace systému AIRBAG dojde k odemknutí centrálního zamykání (originálního) a pokud je stropní světlo přepnuté na dveře, tak se rozsvítí i to. Některé vozy OI mají i odpojení palivového čerpadla - benzín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...