Přejít na obsah

katastofa v Tatrách


cosby

Doporučené příspěvky

Nevím,už to bude asi 2 roky co byly ty větry v Tatrách na SK.Sledoval jsem to v TV,ale jak jsem tam byl docela nedávno,viděl jsem to na vlastní oči a je to fakt síla.Televize nedokáže zprostředkovat to,co člověk vidí na vlastní oči.Jsou tam obrovské planiny,kde byly stromy a teď jen pahýly.otřesný pohled.Cudáci ti co tam bydlí.Byli stromy chráněni před větrem,který tam snad ani neustává a teď mají baráky vystaveny neustálému i když třebas mírnému větru.Zajímalo by mě,jak to budou dávat dohromady.Prý tam přijede nějaký spešl stroj,který ty pahýly vytrhá a bude se zase osazovat

post-128-1176115658_thumb.jpg

post-128-1176115711_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam vloni o dovolené po deseti letech a přesně tak jsem to viděl, příroda je mocná a těžko se z toho budou vzpamatovávat, takový strom roste sto let a už nikdy to nebudou ty Tatry co byly, škoda, jsou to smutný záběry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsme tam loni v létě na dovolené, předtím v roce 96 s našima, byli jsme v pensionu Pod lesom, dnes by se spíš mohl jmenovat Pod planinou. Půlhodiny jsem stál a koukal kolem - katastrofa, teď když se tam zvedne vítr, tak to musí být hukot, po té planině to musí letět. Bohužel minimálně 30 let to bude vypadat takto, než něco doroste. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to hrozné ale zas ono to dojebalo trochu viac ako len vysoké tatry- tieto fotky som videl X- krát ale skúste niekedy prejsť aj cez nízke- tam je to imho horšie...

btw. keď som mal tak možno 10 tak som zažil víchricu- v chate uprostred lesa, okolo vás padajú stromy a dva dni odrezaní od sveta... potom som sa dozvedel že tak 200m od nás spadol strom na traktor s vlčkou kde bolo 7 ľudí... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutné, čo sa stalo v Tatrách, ale bolo to dobré na jednu vec - tým namysleným podvodníkom a zlodejom spadol hrebienok a konečne začal boj o zákazníka a skvalitňovanie služieb. Pretože to, čo sa dialo v Tatrách 1-2 roky pred víchricou, už bolo naozaj silné kafe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...