Přejít na obsah

tak jak rychle jste už jeli ?


zabiak

Doporučené příspěvky

Už jste někdo zkoušel kolik vaše kokta udělá? Já jel zatím nejvíc 195km/h octavia combi 19TDi 66kw plně naložen 5lidí a plnej kufr batohů jel jsem z dovolené. A v techničáku je max rychlost 170km/h. Někdy to musím zkusit prázdnej a co vy kolik jste z ní vymáčkly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost kterou jsi měl na tachometru není rychlost skutečná. Každý tachometr by měl ukazovat o něco méně. Když např. bude na tachometru 190 Km/h, tak skutečná rychlost bude něco kolem 175 Km/h. je to proto, když pojedeš předpisově 90 Km/h ( dle tacho ) tak aby ti třeba nenaměřili 95 km/h. Je to tak u každýho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tachometr proměřuje 6-8 km/h v rozmezí 50-200 km/h na zimních gumách. Teda porovnával jsem to dle údaje GPS. U GPS udávaj přesnost měření 0,1 m/s což je 0,36 km/h. Nad 200 jsem už GPS radši nesledoval. Je zajímavý, že u Feldy, která má tachometr mechanickej byla odchylka 1-2 km/h. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha to jsem nevěděl. Jsme zkoušeli jed 2 auta stejně rychle a ukazovalo nám to každýmu jinak.

Tady jsem ted něco našel:

auta, ktera maji nejvyssi odchylku pri 130km/h-Alfa 147 1,6=119,8km/h, ,Daewoo Matiz 119,7km/h, Fiat Seicento 117,1km/h, Hyundai Santa Fe 117,8 a Skoda Fabie 1,4 16V 119,6km/h!!! Ostatni auta se pohybuji pres 120km/h, vetsinou okolo 125km/h, coz je maly rozdil! Jeste je tu jeden unikat a to je Toyota Yaris, jejiz rychlost byla 132,5km/h!

Nevíte kolik má Octavia? Měřil jste to už někdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ttommirs: U jaké Octavie?

Myslíte že to mají všechny Octavie stejné nebo každá jinou odchylku?

DD

Pamatuji, ze v nektere stare norme bylo, ze odchylka musi byt v toleranci 0-10%, do plusu. Tachometr nemuze ukazovat v zadnem pripade mene, nez je skutecna rychlost. Je to uz ale davno :angry:

HM 1,6/74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

Moc hezky napsane Palo! Za 1! ;) Hlavne je to pravdive!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

Moc hezky napsane Palo! Za 1! ;) Hlavne je to pravdive!

Díky

Víš mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsem byl mladej a blbej trouba. Teď už jsem jen blbej :)

Nám se naštěstí nic nestalo, ale když to vemu zpětně, tak raději nedomýšlet. A že jsem se navyváděl krávovin za volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo zkoušel kolik vaše kokta udělá? Já jel zatím nejvíc 195km/h octavia combi 19TDi 66kw plně naložen 5lidí a plnej kufr batohů jel jsem z dovolené. A v techničáku je max rychlost 170km/h. Někdy to musím zkusit prázdnej a co vy kolik jste z ní vymáčkly?

Priste si radsi mer rychlost az pojedes sam.....jako zamysli se. Jedes s dovoleny, s e ctyrma lidma! kdyby se "neco? stalo a nikdy nevis co, tak by se ti ta zkouska rychlosti nemusela vyplatit......rychle jezdim jenom sam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

ooo děkuji Pájo za pochvalu :D no když to tady čtu,tak asi mohu jako jeden z mála jet ofiko trochu rychleji ;) ,ale nebudu říkat kolik,ale je to tak abych pacienta dovezl a nebo pro něj přijel v čas,v opačném případě mu je pomoc zbytečná ;)

Jinak Palo to má těžce v ruce,jel jsem s ním :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Paolo: "Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina."

já jel 140 s volhou, 150 s Lada 1200 combi a mel jsem toho plný brejle :o) pak 165 s mazdou 323, 175 s felicií 1300, 215 s octavii 1.9tdi a 250 s BMW 328 :o) s BMW se jelo nejlip :) - ale řídil brácha :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...