Přejít na obsah

FOTO - Besídka


Hensel

Doporučené příspěvky

to ste prave meli :)

strucne

- po uzavreni hospody tam jeste nekteri premlouvali pana vrchniho at ijm proda flasku vodky...rikal ze za 400, tak to nechteli a vypanakovali ji za 600 :D

- presun na pokoj funzehn - marast - kochtovo falesny narozeniny, ktery vubec nemel a lhal a pak sedel na hajzlu hodinu a pul :)

- presun na recepci - bordel jak svina, skoro vsechno vypio co mela slecna Verka na baru tam na recepci..

- michalf jako recepcni, kdyz chudak slecna sla na zachod :)

- kocht se zapalovacem ve Fiatu Tipo ty slecny - vlezl tam dovnitr :) bylo otevreno :)

- slecna vybiha protoze to videla na kamere :)

- kocht se ji lekl :)

- bugr na recepci 3x3 metry, v deseti lidech a slecne Verce...ktera uz pak po trihodinovym michalove premlouvani pila trosku s nama :)

- bugr nektrych na recepci az do pul sedmy do rana :)

- spidak se zamkne v pokoji - jirka baurak spi za 500 na zemi u Dimiho - a to bylo nekolik pokoju volnejch, stacilo tam zalezt :)

proste hukot na entou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hosi sem tady prvni z tech co byli pres noc

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

masakr :) doufam ze nas tam jeste priste pustej :)

.

.

.

.

.

.

.

.

jediny cerny moment besidky je to jak tam nekolikrat jaster proletel autem vecer kolem ostatnich a slysel sem jenom litat sterk na kastle...na to se priste vyserte, jinak se na to vyseru ja...

Hele jen jednou jsem tam projel a trochu prohrabl, kdyz jsem svezl Speedyho, kdo byli ty ostatni to nevim...ale ja urcite ne...

..jinak pekna akcicka -_- skoda ze jsem nemohl zustat pres noc...

Editováno: , autor: vittorio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi bych to shrnula jako velice good besídku, kterou jsme doposud nezazili lol o5 jsem mela bauraka na pokoji, a musim rict, ze chrapal jak sfina, jen co sme dokecali coz bylo nekde pred sedmou rano :D velky dik patří dimimu, za poskytnutí jedné postele a všem se kterýma byla fajn zábava. Grnymu se omlouvám za noční focení :) příště hoši pijeme ale něco jiného, bo ten Jameson mi nesedl, do ted me boli hlava :D Prostě další parádní akce se vším všudy :) dobrá práce vitto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi bych to shrnula jako velice good besídku, kterou jsme doposud nezazili lol o5 jsem mela bauraka na pokoji, a musim rict, ze chrapal jak sfina, jen co sme dokecali coz bylo nekde pred sedmou rano :D velky dik patří dimimu, za poskytnutí jedné postele a všem se kterýma byla fajn zábava. Grnymu se omlouvám za noční focení :) příště hoši pijeme ale něco jiného, bo ten Jameson mi nesedl, do ted me boli hlava :D Prostě další parádní akce se vším všudy :) dobrá práce vitto :)

To máš z toho, že to do sebe kopeš. Kolega Jameson se musí vychutnávat ;) .

Jinak besídka jako vždy moc povedená. Už se těším na další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...