Přejít na obsah

(OI) praskání v oknech


Octavianus

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám menší problémek tak doufám, že mi poradíte. Mám pofaceliftovou Oktu I a při průjezdu zatáčkou, nebo při přejetí nerovnosti mi jakoby lupe a skřípe zadní pravé okno. Zkoušel jsem na fóru hledat, ale všem tady vržou jen plasty. Okno jsem zkoušel několikrát stáhnout a vytáhnout, ale ten zvuk je tam pořád. Není to nějak silné, ale když jedu dlouhou cestu, tak už po dvou hodinách bych se z toho zastřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to zas dela ve dverich u ridice, neni to v okne ale jako by pod nim, nekde za tlacitky stahovani oken nebo kolem madla, taky pri prejeti nerovnosti a v zatackach nekdy. Ne zeby to bylo nejak moc ale cloveka to obcas na*ere

Mám to stejné, napadlo mě: pomůže např. promazání???? Nevíte? Nezkoušel jste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to zas dela ve dverich u ridice, neni to v okne ale jako by pod nim, nekde za tlacitky stahovani oken nebo kolem madla, taky pri prejeti nerovnosti a v zatackach nekdy. Ne zeby to bylo nejak moc ale cloveka to obcas na*ere

Mám to stejné, napadlo mě: pomůže např. promazání???? Nevíte? Nezkoušel jste?

se přidám, mám to úplně stejný jako ty - okýnko u řidiče a dělá to někde dole, takový divný vrzání (i při stahování/vytahování)...zvuk jako z trabanta :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to dělá ve dveříéch řidiče, ale neřeším to a snažím se nerovnostem vyhýbat lol

když sundáš tapec dveří uvidíš kolik je tam kabelů od elektriky, klidně ti můžou na nerovnostech klepat, někdy se stane, že svazek těch kabelů vyskočí z takového plastového oka a klepe. Taky může klidně klepat stahování oken, prostě je tam toho dost. Jak říkám rozebrat, pokus it se vše přilepit páskou a uvidíš. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v piatok som mal rozobraté šoférove dvere, keď som mal pootvorené okno tak mi to tam vŕzgalo a hrkotalo ako sprosté.... ako vravím, rozobral som to a boli povolené dva šróby tam ako je upevnená sťahovačka okna (čierne torxy tušim 25). Výsledok? Paráda.....

Inak, aj zadné pravé mi nechutne vŕzgali a tam mi stačilo vylúpnuť kryt madla a doťiahnuť horný šrób.... tiež to prestalo....

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v piatok som mal rozobraté šoférove dvere, keď som mal pootvorené okno tak mi to tam vŕzgalo a hrkotalo ako sprosté.... ako vravím, rozobral som to a boli povolené dva šróby tam ako je upevnená sťahovačka okna (čierne torxy tušim 25). Výsledok? Paráda.....

Inak, aj zadné pravé mi nechutne vŕzgali a tam mi stačilo vylúpnuť kryt madla a doťiahnuť horný šrób.... tiež to prestalo....

JJ, musím na to taky vlítnout, nebo se z toho za chvíli zblázním (navíc mi vržou asi nějaký ty stabil.gumy, nebo co - já už si fakt připadám, že mám zase po letech trabanta) kol100 ...se na to chystám v sobotu - sem zvědavej, jestli to pak dám do kupy kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v piatok som mal rozobraté šoférove dvere, keď som mal pootvorené okno tak mi to tam vŕzgalo a hrkotalo ako sprosté.... ako vravím, rozobral som to a boli povolené dva šróby tam ako je upevnená sťahovačka okna (čierne torxy tušim 25). Výsledok? Paráda.....

Inak, aj zadné pravé mi nechutne vŕzgali a tam mi stačilo vylúpnuť kryt madla a doťiahnuť horný šrób.... tiež to prestalo....

JJ, musím na to taky vlítnout, nebo se z toho za chvíli zblázním (navíc mi vržou asi nějaký ty stabil.gumy, nebo co - já už si fakt připadám, že mám zase po letech trabanta) kol100 ...se na to chystám v sobotu - sem zvědavej, jestli to pak dám do kupy kol103

Aj stabilizačné gumy mi začali vŕzgať minule...... ale premazal som ich WD-čkom a je pokoj zatiaľ.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem provedl úspěšnou demontáž a montáž tapeců ( 2x poprvé jsem blbě nasadil háček na kliku :rolleyes: ). Vrzání jsem odstanil - WDčkem jsem prostříknul ty kolejničky a bylo ticho :) Jedinej problém, kterej mě stál cca 30minut vztekání :wacko: byla demontáž kličky na stahování oken (no jo no, mám to socku kol5 - kličky i vpředu...), než jsem přišel na ten fígl (posunout směrem ke kličce to spodní kolečko) tak sem myslel, že už to snad urvu :076 . Maj to dobře vychytaný, ale kdo to nikdy nedělal a neví to (zvyklej ze šroubku pod krytkou u Fáčka), tak mu to asi dá zabrat jako mě (nebo jsem třeba jen blbej, nevím... :doh ). Nu což, nikdo se nebude už ptát na "průběh zápasu", ale výsledek se dostavil. :specool:

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zrovna v piatok som mal rozobraté šoférove dvere, keď som mal pootvorené okno tak mi to tam vŕzgalo a hrkotalo ako sprosté.... ako vravím, rozobral som to a boli povolené dva šróby tam ako je upevnená sťahovačka okna (čierne torxy tušim 25). Výsledok? Paráda.....

Inak, aj zadné pravé mi nechutne vŕzgali a tam mi stačilo vylúpnuť kryt madla a doťiahnuť horný šrób.... tiež to prestalo....

JJ, musím na to taky vlítnout, nebo se z toho za chvíli zblázním (navíc mi vržou asi nějaký ty stabil.gumy, nebo co - já už si fakt připadám, že mám zase po letech trabanta) kol100 ...se na to chystám v sobotu - sem zvědavej, jestli to pak dám do kupy kol103

Aj stabilizačné gumy mi začali vŕzgať minule...... ale premazal som ich WD-čkom a je pokoj zatiaľ.... :palec2:

ty jo taky mi to klepe v okne u ridice kdyz je otevrene a jedu po nerovnostech .... nekdy mam pocit jak prejedu velkou diru ze mi oko snad spadne dolu do dveri :D ... jeste ze sem si to precetl uz se chystam delsi dobu ze to rozdelam a este nebyl cas...takhle aspon vim po cem mam jit ... dik za radu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, nevím přesně jestli mám stejnej problém ale začalo to zadníma dveřma a ted už to sou všechny, jak přejedu díru nebo v zatáčce tam mi to tam vrže jak ve stodváce, ale mě to připadá na oblast zámků nebo co...:( každopádně za jakoukoli radu dík pač to je fakt na pytel, ty stabilizátorový gumy mě čekaj taky ale tam aspoň vím že až je vyměním tak bude ticho, u těch dveří bych udělal cokoli jen aby to nevrzalo.... kua:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím přesně jestli mám stejnej problém ale začalo to zadníma dveřma a ted už to sou všechny, jak přejedu díru nebo v zatáčce tam mi to tam vrže jak ve stodváce, ale mě to připadá na oblast zámků nebo co... :( každopádně za jakoukoli radu dík pač to je fakt na pytel, ty stabilizátorový gumy mě čekaj taky ale tam aspoň vím že až je vyměním tak bude ticho, u těch dveří bych udělal cokoli jen aby to nevrzalo.... kua:)

Já nevím jakej to máš zvuk, ale komášovi to na combi tak divně klapalo a vyřešil to kouskem izolačky na to očko do kterýho se zacvakávaj zámky...tak nevím B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...