Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Tak toto už je naozaj svinstvo. Nechápem že prečo by mala byť napr. červená drahšia ako modrá. Náklady na nastriekanie auta sú oboch prípadoch rovnaké, nie? Ak by ŠA mala trocha zdravého rozumu, tak všetky nemetalické farby sú v cene vozidla a ostatné za príplatok. Veď je úplne jedno že akou farbou ten robot to auto nastrieka.
Verím tomu že týmto obyčajných zákazníkov ktorí chcú čo najlacnejšie auto iba naserú a zapíšu si do v tabuľke do kolónky "prečo nie Škoda" ďalší bod.

 

P.s.: Už sa neviem dočkať ich ďalšej reklamnej kampane v ktorej budete môcť mať auto za akciovú cenu, napr. 9 tisíc euro, a na fotke bude auto v metalíze, veľké disky, plná exteriérová výbava. Potom keď si človiečik kúpi to lacné auto, je rád, že má vôbec nejaké kolesá...  :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa slovníka cudzích slov ilustrácia znamená "názorný príklad". Ak by sa do toho nejaký právnik obul, tak by s tou názorne príkladovou fotkou mohli mať Škodovka, aj ostatné automobilky problém. V tej reklame má byť buď presne to auto ktorého sa akcia/cena týka, alebo pod fotkou by malo byť jasne napísané "auto znázornené na fotke nie je to ktoré si môžete v tejto akcii/za túto cenu kúpiť".
 

Netvrdím že USA je dobrý príklad na všetko, lebo ich právny systém je niekedy už dosť bez zdravého rozumu, ale skúste si pozrieť nejaké americké reklamy VW. Na konci majú vždy pekne napísané, že presne akého modelu sa týka akciová cena, a auto znázornené v reklame je vyššie model (uvedené modelové označenie) a je tam aj cena toho auta. Takže keď mi budú ukazovať v reklame Passata v koži, a budú mi hovoriť že môžem mať Passata za $19990, tak viem aj to že to auto ktoré som videl v reklame nie je základný model, ale V6-ka vo vyššej výbave za napr. $28000, lebo to tam majú uvedené. Takto by to malo byť aj u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

přišla mi cenová nabídka od prodejce na OIII 1.2 TSI Ambiente 8% sleva,jaké máte zkušenosti s koncovou cenou u prodejců? Myslím,že když to není akční model u kterého každý prodejce běduje nad tím,že na tom nic nemá,když dá větší slevu,je 8% lepší průměr..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 procent je slusnych ja mel 9,ale jestli to neberes hotove tak je jeste ukecej na nizkej urok,ja se dostal z puvodnich asi 9,5 az na 6,3 a usetril jsem, asi 45tis za 6 let,rikali tomu VIP urok,ale bylo to před tremi lety ted třeba pujcuji za min,smlovat,smlouvat a zase smlouvat,Ty jses Pan a oni at se snazi,autosalonu je tady dost,nikam nespechej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky metas.. budu brát za hotové a pokud nějakou částku na "dluh"  tak uvěr,mám na to doma finanční poradkyni.. :kol-47: myslíš,že se dá dostat na 10%? co máš za model? myslím,že nejlepší je přijít s konečnou cenou za model s výbavou a nechat jim to tam..ať se ozvou,až si to propočítaj..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam fabii combi elegance 1.2 tsi 63kw plus nejake doplňky navíc,vim ze cenikova cena byla asi 365000 a nechali to za 326800 plus ty lepsi uroky,vzdy jsme prisli s konkurencni nabídkou a pak at se snazi,slo to docela dobře,to bylo moje první nove auto a ted uz bych sel do nich ještě vic,levny byly u porche,jsou ve vetsich mestech,maji velke prodeje,servisky za 2400 a garancku jsem mel za 3700 takze to docela slo,pri servisce při 45000 mi za skody auto volali jak jsme u nich při servisce byly spokojeny,to se mi libilo,ale zatím jsem v jinym servise nebyl takze to nemohu moc posoudit,jen ty ceny,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...