Přejít na obsah

Chladič vzduchu


galaher

Doporučené příspěvky

Ahoj.Dnes jsem měl auto na rampě a zjistil jsem,že mi teče něco černého mastného na pravé straně. :huh: Jak jsem se díval na motor tak je suchej,akorát je mokrej od toho spodek chladiče vzduchu.Neměl někdo stejnej problém... :help:

Sám si asi odpovím,že by intercooler ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to na pravý straně dole u podběhu kola tak ti to teče někde u intercooleru, mě to dělalo a bylo to dírou v hadici co od něj vede k motoru, přesně to byl takovej spojovací mezikus k intercooleru, třeba máš stejnou závadu, nebo to tam máš jen povolený a stačí přitáhnout ty svorky který to držej. Jinak olej by tam bejt neměl, ale stává se to když ti trochu teče turbo, já tam měl olej taky,a díky tomu sem si vůbec všimnul že je něco v nepořádku. Nejdřív sem to oblepil DuckTapem v domnění že to bude držet, ale velkje omyl, je tam hroznej tlak takže sem na vrakáči sehnal tu mezihadici (má asi jen 7cm), vyměnil a je klid.

Kdybys měl díru v tý hadici tak by se to mělo projevovat i na výkonu auta

Tak snad sem ti nějak pomoh a závadu co nejdřív vyřešíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to na pravý straně dole u podběhu kola tak ti to teče někde u intercooleru, mě to dělalo a bylo to dírou v hadici co od něj vede k motoru, přesně to byl takovej spojovací mezikus k intercooleru, třeba máš stejnou závadu, nebo to tam máš jen povolený a stačí přitáhnout ty svorky který to držej. Jinak olej by tam bejt neměl, ale stává se to když ti trochu teče turbo, já tam měl olej taky,a díky tomu sem si vůbec všimnul že je něco v nepořádku. Nejdřív sem to oblepil DuckTapem v domnění že to bude držet, ale velkje omyl, je tam hroznej tlak takže sem na vrakáči sehnal tu mezihadici (má asi jen 7cm), vyměnil a je klid.

Kdybys měl díru v tý hadici tak by se to mělo projevovat i na výkonu auta

Tak snad sem ti nějak pomoh a závadu co nejdřív vyřešíš

A jak si řešil ten olej ? Nehromadí se ti tam ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to cistil ted,mel jsem tam par kapek,ale ja resil neco jineho,tak jsem ho vse venku,od hadic az po interc.Ten jsem pak vevnitr proplachl benzinemnvyfoukal a nechal vyschnout,to same hadice,pak jsem vyfoukal zvenku intercol,pekne to znej valilo/prach/ a pak udelal nakonec to zebrovani v podbehu,ty aspon vyhod podbeh a spodni hadici a at vytece olej,vydelavat to cele je dost mrdacka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to cistil ted,mel jsem tam par kapek,ale ja resil neco jineho,tak jsem ho vse venku,od hadic az po interc.Ten jsem pak vevnitr proplachl benzinemnvyfoukal a nechal vyschnout,to same hadice,pak jsem vyfoukal zvenku intercol,pekne to znej valilo/prach/ a pak udelal nakonec to zebrovani v podbehu,ty aspon vyhod podbeh a spodni hadici a at vytece olej,vydelavat to cele je dost mrdacka

Jsem asi lama,ale pořád nevím co stím olejem.Už vím,že to teče přes turbo.Teda zatím to kape,ale mám strach ,že se tam bude hromadit jak to utěsním.. :huh: .Četl jsem tady na foru,že se to nějak může vrátit zpět do motoru a je to v prde.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...