Přejít na obsah

Sportovní pružiny


Mad Mike O2

Doporučené příspěvky

je mi jasný, že ode mě to asi moc nevezmeš, ale těch -30mm mas předpokladam na seriových tlumičích. to je možná ještě OK, ale -50mm už je docela dost a to už bych určitě neřešil jenom pružinama, ale shanel bych komplet podvozek. eibach je dobrá firma, těch tvých 30K Kč, za to by se možná už dal sehnat i komplet štelovací podvozek, ale tim si nejsem uplně jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já beru rady od každýho kdo o tom něco ví. Jo za 30 se dá sehnat štelovák, ale to budu muset přišetřit :(

Tak myslíš že dát na origo tlumiče pružiny -50 mm že to nebude dělat dobrotu ? Jasně ten štelovák by se mi líbil víc i skrz tu naši zimu to škrtam už ted ale tak cena :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja řešil to samý, chtěl jsem aspon -40mm, hledal podvozky a ten co se mi líbil byl za 40K Kč, to uz je masakr, tak sem dal ty origo tlumiče s pérama co nabízí škoda jako příslušenství a kašlu na to. podle mýho je 50mm na seriový tlumiče moc, tlumič je počítanej(aspon ten co je origo na autě) na spojení s určitou pružinou a tou výměnnou vlastně měníš jeho charakteristiku... podvozek je dost dulezita část auta a hlavně si myslim, že těmahle pérama by ti auto brutálně ztvrdlo a poskakovalo by to jako koza. bejt tebou, tak fakt přišetřim. ono je blbý, že na OII se těhle věcí zatim moc nedělá, KONI, KW atd snad ještě vůbec nic v nabídce nemaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vasekk: to se snadno říká, ale ještě nikdo mi neřek, kde koupim silnější spojku pro OII

Harley: čoveče a jaktože je tam ještě nemáš? :) jizdni vlastnosti urcite lepsi nez jaky mas ted, dolů to pujde podle toho, jestli mas sportovni podvozek kterej davaj se pegasama, jestli jo, tak si myslim, ze maximalne 1cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasekk: to se snadno říká, ale ještě nikdo mi neřek, kde koupim silnější spojku pro OII

Harley: čoveče a jaktože je tam ještě nemáš? :) jizdni vlastnosti urcite lepsi nez jaky mas ted, dolů to pujde podle toho, jestli mas sportovni podvozek kterej davaj se pegasama, jestli jo, tak si myslim, ze maximalne 1cm.

No nemam. Ted tam mam uplne to obycejne a puvodni co bylo na 1,9 TdI Elegance 77KW takze standart. A ty tlumice i pruziny (oboji) je z RS octavie combi. Bylo to vse asi za nejakych 7 tis. Ten kluk ze pry to napred da na prodej a pak kdyz to nikdo nechtel mi to nechal za celkem levno. Jen jsem se za rok jeste nerozhoupal to tam nechat nasadit. Porad jsem zkoumal jestli to pujde na tu moji a jestli neni rozdil benzin diesel a tak, abych neco nedokur... , ale vypada to ze je tam mit muzu tak to asi konecne necham prehodit a uvidim.....Jen nalozim asi o 100Kg mene .... maji mensi nosnost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...