Přejít na obsah

Zásuvka v nárazníku


Puschkin

Doporučené příspěvky

Zdravim kluci, koupil jsem Octu z Deutschlandu a ta má v předním nárazníku (v mřížce) zásuvku na 220. Dostal jsem k tomu i šnůru, která se píchne přímo do klasické zásuvky. Nesetkal se s tím někdo z vás už někdy? Fakt by mně zajímalo k čemu to může sloužit. Napadlo mně třeba dobíjení, nebo přídavné napájení pro spotřebiče např. při kempování. Nevíte někdo? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokid je to na připojení na 220 V tak by se mohlo jednat o předehřev- zásuvka,spínací hodiny, auto, v zimě příjdeš do garáže a máš vodu na 70 stupních a perfektně stertuješ, už jsem to viděl, ale nemusí to být, mrkni po drátech kam vedou a k čemu...

Budu muset sundat nárazník, ale špatný by to nebylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim kluci, koupil jsem Octu z Deutschlandu a ta má v předním nárazníku (v mřížce) zásuvku na 220. Dostal jsem k tomu i šnůru, která se píchne přímo do klasické zásuvky. Nesetkal se s tím někdo z vás už někdy? Fakt by mně zajímalo k čemu to může sloužit. Napadlo mně třeba dobíjení, nebo přídavné napájení pro spotřebiče např. při kempování. Nevíte někdo? :feve:

Jo to bude předehřev motoru. Mám to taky . Dával jsem si to tam sám. Mám firmu DEFA z molpiru. Na stránkách Molpiru si o tom můžeš přečíst. http://www.molpir.cz/CZ/VSETKO.htm

Klikni vlevo na Elektrický předehřev.

Nebo hledej tady na foru tema předehřev motoru tak asi z konce roku 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že u toho výhřevu je i malé čerpadýlko na oběh, aby se prohřál motor s radiatorem topení. Když jsme byly v Norsku, tak tam na skoro každém parkovišti byla možnost si dát auto do zásuvky a známý si tu sadu na ohřev koupil a libuje si. Já to mám v rolbě a když to při mínus 20 dáš na 45min do zásuvky, tak se ti to prohřeje úplně libově. Všem vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to bude předehřev motoru. Mám to taky . Dával jsem si to tam sám. Mám firmu DEFA z molpiru. Na stránkách Molpiru si o tom můžeš přečíst. http://www.molpir.cz/CZ/VSETKO.htm

Klikni vlevo na Elektrický předehřev.

Nebo hledej tady na foru tema předehřev motoru tak asi z konce roku 2005.

Diky všem, měli jste pravdu, je to předehřev. A je to přesně ten, co máš ty, Pepo. Na víčku zásuvky je nápis DEFA,kterého jsem si předtím nevšimnul. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to bude předehřev motoru. Mám to taky . Dával jsem si to tam sám. Mám firmu DEFA z molpiru. Na stránkách Molpiru si o tom můžeš přečíst. http://www.molpir.cz/CZ/VSETKO.htm

Klikni vlevo na Elektrický předehřev.

Nebo hledej tady na foru tema předehřev motoru tak asi z konce roku 2005.

Diky všem, měli jste pravdu, je to předehřev. A je to přesně ten, co máš ty, Pepo. Na víčku zásuvky je nápis DEFA,kterého jsem si předtím nevšimnul. :palec2:

Tady jsem našel původní téma z r. 2005. http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;hl=předehřev

Odkud jsi . Celkem bych se rád podíval jak to máš zapojeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

silne nad tim uvazuji,ale co vybrat?Bud elektriku nebo nezavisle,tak nevim,mam garaz,ale nekdy stavam i venku.....montoval si nekdo doma nezavisle topeni?Nebo kdo ma elektriku uz delsi dobu a jak to facha.........?

ted jsem se dival na normanse/elektrika/ a tam pisou zivotnost jen 5let..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem předehřev na Golfu a nemohl jsem si ho vynachválit. Ty chvíle tahání s kabelem vyvážil teplý vzduch z topení po nastartování motoru. Když jsem věděl, že pojedu pryč, natáhl jsem kablík a za chvilku jsem měl na teploměru krásných 40 st.

Fakt libůstka a hlavně ty šetrné zimní starty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
jen aby to někdy mladá nezapomněla vyndat ze zdi a neujela i se zásuvkou na baráku :t

No to není problém . Borec z molpiru co mi to prodával mi říkal, že najede předem k baráku a zapojí do zásuvky v nárazníku , ráno před odjezdem mu to sepne časový spínač, skočí do káry zařadí zpatečku, kabel má upevněný , tak se samovolně vyvleče ze zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...