Přejít na obsah

Výhřev zrcadla a čerpadlo


Slon

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi, mam zase malinké problémy.

1, zni asi takhle. Funguje mi ohřev zadního skla a levého zrcadka ale pravé už nejede, nejde mi tam ani štáva (pouhých 0,5V) myslíte že by to mohl vag zjistit kde bude chyba? Nebo nevíte aspoň kde vedou ty dráty od vyhřevu? Jeden na pojistku to vím ale druhý jsem ještě nenašel. V zimě mi to všechno fungovalo bez problémů.

2, Druhý zas je s palivovým čerpadlem, funguje bez problému akorát mi jednou spálilo pojistku tak jsem tam dal druhou a vše bylo ok až do teď, když jsem otevřel kryt právě k vůli těch zrcátek, zjistil jsem že pojistka od čerpadla je total spečená ale nepraskla sviňa, takže to má nějaký šílený odběr (a pojistku z číny tu jsem už samo vyměnil) Ale nevím proč?

Neměl jste někdo podobné problémy? Za každou radu děkuji!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi, mam zase malinké problémy.

1, zni asi takhle. Funguje mi ohřev zadního skla a levého zrcadka ale pravé už nejede, nejde mi tam ani štáva (pouhých 0,5V) myslíte že by to mohl vag zjistit kde bude chyba? Nebo nevíte aspoň kde vedou ty dráty od vyhřevu? Jeden na pojistku to vím ale druhý jsem ještě nenašel. V zimě mi to všechno fungovalo bez problémů.

2, Druhý zas je s palivovým čerpadlem, funguje bez problému akorát mi jednou spálilo pojistku tak jsem tam dal druhou a vše bylo ok až do teď, když jsem otevřel kryt právě k vůli těch zrcátek, zjistil jsem že pojistka od čerpadla je total spečená ale nepraskla sviňa, takže to má nějaký šílený odběr (a pojistku z číny tu jsem už samo vyměnil) Ale nevím proč?

Neměl jste někdo podobné problémy? Za každou radu děkuji!!!!

Nechci strašit, ale aby nebyl někde problém ve svazku, pár aut už vyhořelo, takže bych to co nejdřív dal k nějakýmu dobrýmu elektrikářovi proměřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možná se zeptám blbě, ale jak, tedy spíše kdy funguje ohřev zrcátek ? Hned po otočení klíčku ?

Ne-e při zapnutí ohřevu zadního skla.

A nikdo neví kdo čím by to mohlo být nebo kde hledat chybu? Nebo nějaký plánek kde vedou dráty ot toho ohřevu ze zrcatka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promer si to u konektoru - ten naleznes, kdyz vyjmes trojuhelnik. plast s repro . tam najdes konektor a promer.

jj to už jsem udělal, jde tam pravě těch pouhých 0,5 V. Ten ohřev jde z nějaké jednotky nebo ho sepne spínač a přez pojistku to jde přímo do ohřevu a na zem? Nemáte někdo nějaké schéma těch ohřevu skla a zrcátek? Mám podezření jestli ten napajecí drát není někde v průchodce do dveří zlomený.

Editováno: , autor: Slon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže není tu nikdo kdo by mi moh poradit? Mám ještě jeden dotaz, na co všechno je ta jednotka "stahování oken" u řidíče? Je možné žeby byla ona špatna a nešel mi ten ohřev? Ono mi totíž na řidičové straně nejde ani zámek, a teraz jsem ho vytáh, proměřil a vypadá OK. tak nevím....

dráty co jdou do dveří tak jdou všechny do té jednotky a až pak se to rozvětvuje kromě repro ty jdou přímo. Ale ohřev a i ten zámek jde z ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže není tu nikdo kdo by mi moh poradit? Mám ještě jeden dotaz, na co všechno je ta jednotka "stahování oken" u řidíče? Je možné žeby byla ona špatna a nešel mi ten ohřev? Ono mi totíž na řidičové straně nejde ani zámek, a teraz jsem ho vytáh, proměřil a vypadá OK. tak nevím....

dráty co jdou do dveří tak jdou všechny do té jednotky a až pak se to rozvětvuje kromě repro ty jdou přímo. Ale ohřev a i ten zámek jde z ní.

Ještě jsou i jednotky ve dveřích, odtud se vše rozvádí po daných dveřích, tak se zaměř na kontakty. Takže je možné, že chyba je někde tam. Víc ti asi neporadím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo by mi nemoh poradit? Mám rv. 97, a mám tam velikou jednotku ovladani oken. Zjistil jsem že jsou 2 druhy, od rv 98 tam davali takove tenke do kterých šly snad jen dráty na ovládání oken. Já mám pravě tu druhou do které jdou všechny draty a z ní se to pak rozvětvuje na centrál, okna a i na ten vyhřev toho zrcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...