Přejít na obsah

tak dlouho se závodí, až se auto utrhne


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Krysarr: Přesně tak, odbočoval jsem na poslední chvilku a preš silnici byly vyjeté koleje, takže mě to trošku nadhodilo a pak už jsem letmo vrazil do toho rantlu, co tlumič, tak to nevím :) každopádně než se tohleto stalo, tak mi stejně začal nějak vrzat a nevím proč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: Přesně tak, odbočoval jsem na poslední chvilku a preš silnici byly vyjeté koleje, takže mě to trošku nadhodilo a pak už jsem letmo vrazil do toho rantlu, co tlumič, tak to nevím :) každopádně než se tohleto stalo, tak mi stejně začal nějak vrzat a nevím proč...

Jaj, no jo, kvalita nasich silnic :( No to das do kupy, hlavne, ze se nestalo nic vic, ze Te to nejak nenakoplo nebo tak. Vrzat? Covece, to bych videl na vrzani cehokoliv jinyho nez tlumice, od toho bych to vazne necekal, snad to bude ok. No i kdyby, je v zaruce. A to kolo, no, takhle jebly kolo bych asi dal opraveny tak max dozadu, ale pri Tvym stylu jizdy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to jako myslíš? :) a to kolo zkusím sehnat nové a když tak koupím nový všechny a bude :D tady ty si dám na výstavku do vytrínky :) a to že jsou tlumiče v záruce je mi asi k ničemu když jsem s ním tak ošklivě buchnul no ne?

No ze bych se bal pri Tvejch rychlostech a driftech mit na aute i trochu jebly kolo :) S mym rodinnym vozem je to neco jinyho, me to jede do rychlosti vetsiho vetru :) No pokud mu mechanicky nic z ty rany neni a jen vrze (coz si ale fakt nemyslim), tak to zaruce nemuze vadit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle to jeste vypada na celkem malou opravu, naraznik dokytujes, nalakujes, kolo by melo jit vyrovnat, horsi jestli se ohlo rameno nebo podalo neco dalsiho..stalo se me neco podobneho v zime sem dostal hodiny, ale dopadl jsem hur, mel sem trochu ohlej i blatnik, svetlo ko atd. ..kolo vypadalo ok, ale zahy se podalo lozisko a tekl chladic :( .... no a to kolo, bud rad ze si nedopadl jako nedavno ja:

post-1286-1177893923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajajaj chlape..TO je dost neprijemny.. :( hlavne ze ty ses v pohode,to je fakt..Ale tohle nasere,to je mi jasny..A navic,co si na kom vemes,za ten stav nasich silnic..?!?!To je v prde*i...

A co,kdyz sou kola dvoudilny,zkusit sehnat jen tu oposkozenou cast..Zalezi ale taky,na kolik by to vyslo...

Drzim palce,at to mas rychle pohromade.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...