Přejít na obsah

FUELMAX - magnetický rezonátor


aleshh

Doporučené příspěvky

To mi připadá něco podobného jako bylo v Občanském joudovi, speciální ponožka která se navlékla např. na matonku a pak se normálně pila. Výsledkem mělo být čistění těla ze vnitř. Tak a tady by se měla snížit spotřeba, by mě zajímalo jak to jako rezonuje? Dva rezonující magnety? To jsem ještě teda opravdu neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě to zajímalo, jestli to funguje...před nějakou dobou jsem o tom zjišťoval info, je několik výrobců (prodejců) v podstatě stejnýho zařízení (magnetu), cena byla rozdílná i o 500,- za kus...je pravda, že se podobný magnety používaj třeba na úpravu vody (změkčení, odbourávání vodního kamene) a u tý vody to funguje, tak proč by jinak silnej magnet nemohl fungovat u paliva? Pokud by urovnal molekuly a palivo pak líp shořelo, bylo by to fajn,,,,ale chce to praktický zkušenosti...B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě to zajímalo, jestli to funguje...před nějakou dobou jsem o tom zjišťoval info, je několik výrobců (prodejců) v podstatě stejnýho zařízení (magnetu), cena byla rozdílná i o 500,- za kus...je pravda, že se podobný magnety používaj třeba na úpravu vody (změkčení, odbourávání vodního kamene) a u tý vody to funguje, tak proč by jinak silnej magnet nemohl fungovat u paliva? Pokud by urovnal molekuly a palivo pak líp shořelo, bylo by to fajn,,,,ale chce to praktický zkušenosti...B)

ako chemik Ti prehlasujem ze to fungovat nemoze uz z vlastneho principu magnetizmu a chemickych vazieb (ne)polarnych molekul uhlovodikov v palive.

O ziadnom narovnani nemoze byt ani reci.

Ak ak pripustim teoreticky jeden mytus, ze by sa ja narovnali (co je uplny blud, ale pripustme, nech je o com debatovat),

tak ihned po opusteni magnetov sa dostane do stavu ktory najvaicej vyhovuje danej entropii a teda do energeticky najvyhodnejsieho a teda do povodneho.

BTW je to ako narovnavat plavajucu gumennu kacku do dvojrozmernej polohy pomocou magnetu a neskor ju spalovat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...