Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Vorlik mlci, Vrbic je buhvi kde, asi to odpiskame. Skoda skoda.

ja potahy nemam. Nelibej se mi. Ty origo jsou prima. Snazim se na ne davat pozor. Pokud budes vozit psa v kufru, tak existuje takova ochrana vystelka. Je to orig prislusenstvi.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nebyla dobrá volba zaplést se s Octavianem - je to držgrešle :smich: , která mi ani nezaplatila za pronájem mého tažného zařízení ..... . Jen doufám, že naučil hafana pořádně běhat - až si ho jednou nevšimnu a vezmu nedobrovolně na projížď ku přívázaného za kouli ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nebyla dobrá volba zaplést se s Octavianem - je to držgrešle :smich: , která mi ani nezaplatila za pronájem mého tažného zařízení ..... . Jen doufám, že naučil hafana pořádně běhat - až si ho jednou nevšimnu a vezmu nedobrovolně na projížď ku přívázaného za kouli ... .

Hafanek je hodnej ale stenatko to vis vsechno okusuje, tak kdyby bylo neco s pneumatikama nebo lakem tak my to nebyli to byli sousedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to dobrý gumy a je to celkem v pohodě. Včera ve 21.35 hod. byla Octávka u " Skleníku" mimo silnici zabržděná o značku a na ostrůvku nad Shelkou se nějaká tuning kára prala se sloupem pro trolejbusy :prc: . Já jel jako vždy předpisově lol na poslední chvíli do práce a v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...