Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Máte všickni pravdu, sic už mám gumy jen tak tak o 4 milimetrech, jak je někde minimální povinnost díky novým značkam, ale klouže to jak blázen, hlavně když je kolem nuly, zpozoroval jsem to až do 5ti °C, je to takový zas***ý blátíčko o slaboučký vrstvě, jó dnes ráno cesta do PHY byla dosti nepříjemná a uvidim zítřejší cestu z5 do DC.

Majte sa a dobrou chuť na -_- Vám přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lamky tlamky.. já určo také rád zajdu na pivo a všechny Vás tímto zvu aby jsme zapili malou Anežkuuuuuuuu lol Termín -_- je na Vás.. lol a zachlastáme asi v UL a klidně v restauraci U dvou námořníků, ne?

a rovnou můžeme zapít i nové přírůstky..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27.2. je naprosto ideální termím - píšu si to do deníčku :palec2: .

Jinak gauneři ústecký, přestaňte parkovat na kruháči pod Větruší. Já vím, že je v ústí málo parkovacích míst, ale parkovat v takovém "lese řáholci "není řešení ......... lol

post-5305-1234082508_thumb.jpg

post-5305-1234082520_thumb.jpg

post-5305-1234082526_thumb.jpg

post-5305-1234082533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde zase jste ústecký máničky :kuk: . Jsem očekával, jak se tady bude zaplňovat seznam na tu páteční akci a ono nic . Je mi naprosto jasné, že jste mě dlouho neviděli a samým smutkem spojeným velkým brekotem se vám mlží monitor - to se nedá napsat opravdu nic a to ani nemluvím o mokré klávesnici......... .

Klidně mi můžete zavolat a já vás tam napíšu kamarádi moooji :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...