Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Pivo

Pivo, dám si pivo,

................................................................................

..............

to si dám, ti povídám.

tak můžem nějaký to pivko dát! :D já s tím nemám probém ;)

námořník Kryštof Vorlajzbus... :kol-48:

Už bych měl začít zpívat malému Arnoštovi písničky a nebo říkat pohádky.. jsem rád, že to nebude žádná odrhovačka ale něco originálního.

Děkuju za Tvůj počin Pájo.

ad sraz: já nevim kdo bude v prosinci bláznit ale já to určitě nebudu

ad úplatky: berte je, ty kecy o zbláznění je jenom pověra vypuštěná těma, co nemaj přístup k lizu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dnes noční, tak se nezúčastním .

Jinak ten Šalin Octavian se konečně snaží parkovat trochu lépe , má tam zatím dost velké rezervy, ale ono to bude asi i v rukách ..... kol107 . No každopádně už nemusím držet tu brutální dietu, abych se dostal z auta .

Editováno: , autor: VRBIC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přece nebudete na suchu, když já jsem v práci .... . Jinak volno mám: pá,so,ne, příští týden: st,čt .

Jinak ty polepy by se mohly udělat klidně u nás v garážích, ale musel by se Octouš trochu uskromnit. Není to úplnej luxus, ale lepsí, než to dělat na ulici. Klidně ti můžu nechat dnes kartu v 17.20hod, nebo ti zítra ráno po noční můžu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...