Přejít na obsah

Panel osvětlení - spínač svetiel


Rodsten

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit, jak vytahnout celý panel regulace osvětlení z palubky, tedy nalevo od volantu, kde je přepínač světel a regulace výšky svitu, tedy celý ten panel ?

Každý má jiný postup, já bych volil ten, že bych vyšrouboval šroubky na levé straně toho plastového dílu, ve kterém je ,,panel´´ usazen a poté bych prsty ten ,,panel´´ vycvaknul, protože tam drží na takových ozubech. Samo, že nejdříve je třeba rozpojit dráty a teprve poté půjde lehce vytáhnout...

Někdo zase říká, že vypínač světel ve vypnuté poloze zamáčkne dovnitř, pootočí do směru ,,parkovaček´´ a poté vytáhne, po vyjmutí toho samotného kulatého přepínače uvidíš zoubky a ty jen vycvakneš.... Já jsem vždy postupoval tak, že jsem šrouboval, přepínač mi šel zamáčknou, ale nešel v poloze ,,parkovaček´´ vyjmout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, jak vytahnout celý panel regulace osvětlení z palubky, tedy nalevo od volantu, kde je přepínač světel a regulace výšky svitu, tedy celý ten panel ?

Každý má jiný postup, já bych volil ten, že bych vyšrouboval šroubky na levé straně toho plastového dílu, ve kterém je ,,panel´´ usazen a poté bych prsty ten ,,panel´´ vycvaknul, protože tam drží na takových ozubech. Samo, že nejdříve je třeba rozpojit dráty a teprve poté půjde lehce vytáhnout...

Někdo zase říká, že vypínač světel ve vypnuté poloze zamáčkne dovnitř, pootočí do směru ,,parkovaček´´ a poté vytáhne, po vyjmutí toho samotného kulatého přepínače uvidíš zoubky a ty jen vycvakneš.... Já jsem vždy postupoval tak, že jsem šrouboval, přepínač mi šel zamáčknou, ale nešel v poloze ,,parkovaček´´ vyjmout...

Teď jak to zpětně čtu si nejsem jistý, jestli při tom druhém postupu není třeba pootočit ovladač do polohy ,,parkovaček´´ a teprve poté zamáčknout, pootočit do prava a vytáhnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo ovypnutej polohe zatlačiť dovnútra a pootočiť do smeru obrysoviek. Až nepôjde ďalej točiť začať ťahať von, odpojiť kabeláž a ďalej už uvidíš čo ako a kde drží!

Nějaký takový návod mám. Zatlačil jsel vypínač světel, pootočil a pak povytahnul, ale trochu ven šel jen ten vypínač, ne celý ten blok. Takže nejdřív musím ze spoda palubovky odpojit kabely, pak to půjde celé ven a pak půjde vytáhnout celý ten blok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...