Přejít na obsah

odhmyzovač...


luckyluck

Doporučené příspěvky

Protože se pořád v myčce vztekám s těma zaschlejma "mrtvolkama" na nárazníku, kapotě, atd.. tak by mě zajímalo, jestli máte vyzkoušené nějaké přípravky na odstranění hmyzáků z laku. Tyhle přípravky přeci jenom stojej i dost zlaťáků, tak si nechám rád poradit..

Hlavně jak to funguje. Nejradši bych to postříkal timhle sajrajtem a rovnou do myčky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám dobrú skúsenosť s odhmyzovačom Sheron. Nastriekam na potvorky, nechám 2-3 minúty pôsobiť a potom bez problémov wapkou odstránim -_-

tak tak, nastříkám, nechám působi, opláchnu a pak umeju houbou a je to kvásnýýýý :palec2:

Bezva, tak já to testnu. Něco takového potřebuju, abych to uvedl na pravou míru, taky mám raději tlakové mytí, ale už jsem línej něco drhnout, hlavně když to moc nejde :p Takže větu "nechám působit a pak pak opláchnu" mě naprosto uspokojuje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi co blbnete! Harleyáři si tyhle zaschlý mouchy kupujou ve spreji a sviní si schválně motorku, aby nevypadali trapně. Protože jezdí pomalu a mouchy se stačí vyhnout. :scooter:

Njo, vtípky. Kdybych měl jeepa, taky bych si možná kupoval bahno ve spreji, ale protože mám Fábku, tak nějak tyhle mrtvolky nemusím, mám pak výčitky..

A to přihodím ještě historku, před týdnem jsem jel po dálnici na Boleslav a chytl jsem nějakej přesun čmeláků nebo co, ještě jsem něco takového nezažil, bylo to jako kroupy, fakt.. nekecám.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi co blbnete! Harleyáři si tyhle zaschlý mouchy kupujou ve spreji a sviní si schválně motorku, aby nevypadali trapně. Protože jezdí pomalu a mouchy se stačí vyhnout. :scooter:

Njo, vtípky. Kdybych měl jeepa, taky bych si možná kupoval bahno ve spreji, ale protože mám Fábku, tak nějak tyhle mrtvolky nemusím, mám pak výčitky..

A to přihodím ještě historku, před týdnem jsem jel po dálnici na Boleslav a chytl jsem nějakej přesun čmeláků nebo co, ještě jsem něco takového nezažil, bylo to jako kroupy, fakt.. nekecám.. ;)

To mě ani neříkej, to byl můj roj geneticky upravenjch čmeláků, bojovejch a hlavně dělali i med a to s daleko větší nosností nežli líný včely... kde kdo dělá do včel, ale já do čmeláků... a minulej tejden se mi jich právě nevrátila jedna rota leteckého oddílu.... ještě mi zbyl pěší pluk a námořnictvo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...