Přejít na obsah

El. okna


Franta

Doporučené příspěvky

Po výměně rozbytého oknu u řidiče, nějak blbne zavírání.

Když zavírám okno tlačítkem zevnitř, tak dojede nahoru a hned poté jede zase dolů. A zastaví se v poloze, ze které jsem okno zavíral. Pokud zavřu auto klíčkem, tak okno dojede nahoru a zustane zavřené. Nevíte čím to je?

Auto je po bouračce, byla odpojena baterka, ostatní okna fungují normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprogramování automatiky el. stahování oken :

1. zapneme zapalování

2. znovu zapneme zapalování

3. Stiskneme spínač a vytáhneme okno nadoraz nahoru, potom spínač ještě chvíli podržíme zmáčknutý. Tímto způsobem se automaticky provede základní nastavení automatiky stahování oken.

Tohle alespoň píšou v příručce :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledání jsem použil. Za dvě hodiny jsem na nic nenarazil.

Taky jsem si říkal, že by to mohlo být tou pojistkou, ale zkoušel jsem sem to na spolujezdcově okně, ale ani obouma rukama jsem okno neuržel. Tak by mě zajímalo jak, je to stou pojistkou pro ti sevření. Jak to přesně funguje?

Asi ti blbnou dojezdy oken. Je to taková pojistka proti tomu, aby ti to sevřelo třeba ruku. Jakmile okno na něco narazí při dovření, tak se znovu otevře asi tak do poloviny. Vyzkoušej hledání, určitě to najdeš v minulých tématech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprogramování automatiky el. stahování oken :

1. zapneme zapalování

2. znovu zapneme zapalování

3. Stiskneme spínač a vytáhneme okno nadoraz nahoru, potom spínač ještě chvíli podržíme zmáčknutý. Tímto způsobem se automaticky provede základní nastavení automatiky stahování oken.

Tohle alespoň píšou v příručce :help:

Co si pamatuji, tak se to dělá klíčem z venku, tedy stáhneš okna dolu, všechny a pak z venku zamkneš auto a držíš klíč otočený v zamykací poloze dokud se okna nezamknou - tedy nezavřou zcela a pak ještě asi pro sychr deset sekund, tím by měly být okna zkalibrované ..

Editováno: , autor: destructor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprogramování automatiky el. stahování oken :

1. zapneme zapalování

2. znovu zapneme zapalování

3. Stiskneme spínač a vytáhneme okno nadoraz nahoru, potom spínač ještě chvíli podržíme zmáčknutý. Tímto způsobem se automaticky provede základní nastavení automatiky stahování oken.

Tohle alespoň píšou v příručce :help:

Co si pamatuji, tak se to dělá klíčem z venku, tedy stáhneš okna dolu, všechny a pak z venku zamkneš auto a držíš klíč otočený v zamykací poloze dokud se okna nezamknou - tedy nezavřou zcela a pak ještě asi pro sychr deset sekund, tím by měly být okna zkalibrované ..

Pro kalibraci stačí podržet nahoru a nechat okno dojet na doraz a to samý udělat dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkoušel jako druhé. Tím jsem zjistil, že klíčkem se to zavře dobře :)

Co si pamatuji, tak se to dělá klíčem z venku, tedy stáhneš okna dolu, všechny a pak z venku zamkneš auto a držíš klíč otočený v zamykací poloze dokud se okna nezamknou - tedy nezavřou zcela a pak ještě asi pro sychr deset sekund, tím by měly být okna zkalibrované ..
Editováno: , autor: Franta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkoušel taky a bezu úspěchu :(

Naprogramování automatiky el. stahování oken :

1. zapneme zapalování

2. znovu zapneme zapalování

3. Stiskneme spínač a vytáhneme okno nadoraz nahoru, potom spínač ještě chvíli podržíme zmáčknutý. Tímto způsobem se automaticky provede základní nastavení automatiky stahování oken.

Tohle alespoň píšou v příručce :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže snad vyřešeno. Stačilo vystoupit a nastoupit t.j. potreboval jsem odpojit to ovladaní u řidiče a po opětovné připojení se zdá, že je to OK. Takže stačilo odpojit tu ŘJ od napájení.

To jsou ale věci, už se nám dostavají Microsoftí manýry i do aut :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...