Přejít na obsah

RS opěrka


luki.nofear

Doporučené příspěvky

ahoj, mám dotaz, jak se vám povedlo umístit a vycentrovat RS opěrku nohy (milotec) u octavie I ??? já sem to zatížil a lehce mi to sjelo ... a nevypadá to nejlíp, ale zatím si to myslím jenom já ... :) ... fotit to zatím nebudu, můžete sem dát své fotky, jak se vám to povedlo

díky ...

Editováno: , autor: luki.nofear
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám dotaz, jak se vám povedlo umístit a vycentrovat RS opěrku nohy u octavie I ??? já sem to zatížil a lehce mi to sjelo ... a nevypadá to nejlíp, ale zatím si to myslím jenom já ... :) ... fotit to zatím nebudu, můžete sem dát své fotky, jak se vám to povedlo

díky ...

foto teda nemam ,ale nic mi nesjelo a zatížil jsem to cihlou . Takže u mě vše o.k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám dotaz, jak se vám povedlo umístit a vycentrovat RS opěrku nohy u octavie I ??? já sem to zatížil a lehce mi to sjelo ... a nevypadá to nejlíp, ale zatím si to myslím jenom já ... :) ... fotit to zatím nebudu, můžete sem dát své fotky, jak se vám to povedlo

díky ...

foto teda nemam ,ale nic mi nesjelo a zatížil jsem to cihlou . Takže u mě vše o.k

ono me to v podstate o moc nesjelo, ale nalevy strane dole je videt kousek ty gumy, ktera tam byla puvodne ... predpokladam ze u tebe to tak neni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám dotaz, jak se vám povedlo umístit a vycentrovat RS opěrku nohy u octavie I ??? já sem to zatížil a lehce mi to sjelo ... a nevypadá to nejlíp, ale zatím si to myslím jenom já ... :) ... fotit to zatím nebudu, můžete sem dát své fotky, jak se vám to povedlo

díky ...

foto teda nemam ,ale nic mi nesjelo a zatížil jsem to cihlou . Takže u mě vše o.k

ono me to v podstate o moc nesjelo, ale nalevy strane dole je videt kousek ty gumy, ktera tam byla puvodne ... predpokladam ze u tebe to tak neni ...

Ahoj i u mne jde ta guma v levem dolnim rohu trosku videt, ale nic hrozneho to neni.. Hlavne ze je operka v rovine a licuje :) Nez sem ji prilepil a zatižil, taky sem ji rval co nejvice k leve strane at ta guma nejde videt, ale po sundani to kousek sjelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě to takhle kkrásně sjelo ... jeste jsem nestihl vycistit tu caru, kterou sem si udelal, aby to bylo podel ni ...

nevite co to udela kdyz to zkusim sundat a pridelat znova ??? vypada to totiz ze to drzi dost pevne ... a nerad bych aby ten plast prasknul ...

post-7572-1179344367_thumb.jpg

Editováno: , autor: luki.nofear
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...