Přejít na obsah

Co se může připojit k autorádiu?


Doporučené příspěvky

Čaute,chtěl bych se zeptat ,jestli existuje něco co by se mohlo připojit k orig.autorádiu škoda,který je na kazety a to fakt nemám ani kde nahrávat. Nechce se mi kupovat jiné rádio ,líbí se mi to jak to tam pasuje,a když si koupím origo tak tam vydrží tak týden. Myslel jsem nějaký mp3 přehrávač nebo na ten způsob, nemáte zkušenost? A CD changer taky nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute,chtěl bych se zeptat ,jestli existuje něco co by se mohlo připojit k orig.autorádiu škoda,který je na kazety a to fakt nemám ani kde nahrávat. Nechce se mi kupovat jiné rádio ,líbí se mi to jak to tam pasuje,a když si koupím origo tak tam vydrží tak týden. Myslel jsem nějaký mp3 přehrávač nebo na ten způsob, nemáte zkušenost? A CD changer taky nechci.

Tak to snad jedině teno aparát a pak už cokoliv.Je to ale krajní řešení to rači symphony za 2000kč..

post-5095-1179349067_thumb.jpg

Editováno: , autor: olaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš možnost připojit changer - teda jestli ho to rádijko umí ovládat, tak se dá postavit MP3 HDD přehrávač, kterej se nechá ovládat pomocí toho rádia. Ale je to trošku komplikovanější :) A nebo potom, ten kazetovej adaptér - pokud nejsi hifista, tak ti kvalita bude stačit. A poslední možnost je teda investovat 1800 - 2500,- Kč a koupit Symphony na placky.

Pak jsem taky někde viděl MP3 přehrávač ve tvaru magnetofonové kazety, ale to už bylo hodně dávno.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš možnost připojit changer - teda jestli ho to rádijko umí ovládat, tak se dá postavit MP3 HDD přehrávač, kterej se nechá ovládat pomocí toho rádia. Ale je to trošku komplikovanější :) A nebo potom, ten kazetovej adaptér - pokud nejsi hifista, tak ti kvalita bude stačit. A poslední možnost je teda investovat 1800 - 2500,- Kč a koupit Symphony na placky.

Pak jsem taky někde viděl MP3 přehrávač ve tvaru magnetofonové kazety, ale to už bylo hodně dávno.

ten mp3hardisk je zajímavý,nevíš něco o tom bližšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co toto? pořádně jsem to nepochopil na co to je?

Měl jsem FM modulátor zn. Belkin a bylo to neposlouchatelné a šel jsem to ihned vrátit !!! Teď tam mám tohle http://www.stualarm.cz/produkt/55vvgx001-a...m-radia-vw-old/ a k tomu připojený MP3 a hraje to lépe než CD v Symphony.

za 2300? to se mi zdá dost

a máš něco levnějšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...