Přejít na obsah

Prosím poraďte


satanash

Doporučené příspěvky

:help: 1.9 TDi-81 kW 123 000 km 1998 manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, alarm, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, magnetofon, zadní stěrač, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, otáčkoměr bez servisky, 1.majitel - Ne Alu kola,El. Okna dovoz 179 900 Kč

post-8158-1179418801_thumb.jpg

post-8158-1179418825_thumb.jpg

post-8158-1179418835_thumb.jpg

post-8158-1179418855_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiš doporučuju něco došetřit (tak 30-50 tis) a koupit faceliftovou... fakt ta auta vypadají úplně jinak a rok tak 2001-2002... nebo zvaž částečný úvěr... já neříkám že tato auta co tu házíš jsou špatná, na to mám málo info, jen tím chci říct, že po těch faceliftech jsou ta auta o hodně hodně modernější (elektrika, crash testy, design) a budou mít také mín lítáno... tot můj názor. Za tyhle ceny bych do toho co tu ukazuješ nešel, jak jsem již psal. Fakt by mě zajímalo, jestli jsou za tohle ta auta prodejná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiš doporučuju něco došetřit (tak 30-50 tis) a koupit faceliftovou... fakt ta auta vypadají úplně jinak a rok tak 2001-2002... nebo zvaž částečný úvěr... já neříkám že tato auta co tu házíš jsou špatná, na to mám málo info, jen tím chci říct, že po těch faceliftech jsou ta auta o hodně hodně modernější (elektrika, crash testy, design) a budou mít také mín lítáno... tot můj názor. Za tyhle ceny bych do toho co tu ukazuješ nešel, jak jsem již psal. Fakt by mě zajímalo, jestli jsou za tohle ta auta prodejná...

:help: tak to by mě právě taky zajímalo.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: 1.9 TDI Eleganc 81 kW 145 000 km 1998 manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, el. ovládání zrcátek, lité disky, 2 x airbag, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, el. ovládání oken, CD přehrávač, ostřikovače světlometů, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, otáčkoměr, venkovní teploměr mlhovky servisní knížka + 1.majitel - NE - 167 000 Kč

post-8158-1179421817_thumb.jpg

post-8158-1179421865_thumb.jpg

post-8158-1179421875_thumb.jpg

post-8158-1179421894_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim se mi libi ten druhy kombik. Nevim ta cena by mozna sla jeste ukecat, ale je jasny, ze oktavky jsou vseobecne predrazeny a nafta zvlast! Pred rokem jsem shanel taky, ale ja potreboval kombika (tobe zrejme nezalezi) a sehnat za slusnej peniz nebylo nic moc. Honil jsem se po inzeratech a bazarech a skutecnost byla vetsinou jina nez co se psalo v inzeratu. Pokud je to dovoz, podle me muzes zapomenout na tachometrovy kilometry. Zalezi co od toho auta chces. Z vetsi casti uprednostnuju, ze ma auto slouzit me a ne ja jemu. Takze ja koupil nakonec 4/2000 jeste starej typ, protoze tenkrat to bylo usetrenych cca 40.000. Ze mam sedivej interier mi vubec nevadi a soustredim se spis na to, aby auto jezdilo a menim veci, ktery to auto pohanej. Hlavne si pri koupi sebou vem nekoho, kdo do aut dela a domluv si s nim pro a proti, co ses ochotnej pripadne obetovat a za kazdou cenu to nebrat. A je treba taky pocitat, ze do ojetyho auta vrazis jeste min 20.000, tak se nevydat uplne z penez. Tak hodne stesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim se mi libi ten druhy kombik. Nevim ta cena by mozna sla jeste ukecat, ale je jasny, ze oktavky jsou vseobecne predrazeny a nafta zvlast! Pred rokem jsem shanel taky, ale ja potreboval kombika (tobe zrejme nezalezi) a sehnat za slusnej peniz nebylo nic moc. Honil jsem se po inzeratech a bazarech a skutecnost byla vetsinou jina nez co se psalo v inzeratu. Pokud je to dovoz, podle me muzes zapomenout na tachometrovy kilometry. Zalezi co od toho auta chces. Z vetsi casti uprednostnuju, ze ma auto slouzit me a ne ja jemu. Takze ja koupil nakonec 4/2000 jeste starej typ, protoze tenkrat to bylo usetrenych cca 40.000. Ze mam sedivej interier mi vubec nevadi a soustredim se spis na to, aby auto jezdilo a menim veci, ktery to auto pohanej. Hlavne si pri koupi sebou vem nekoho, kdo do aut dela a domluv si s nim pro a proti, co ses ochotnej pripadne obetovat a za kazdou cenu to nebrat. A je treba taky pocitat, ze do ojetyho auta vrazis jeste min 20.000, tak se nevydat uplne z penez. Tak hodne stesti...

to je vono ...díky moc za názor....!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja bych sel taky do faceliftu a ne starsi auto nez 6 let.

J mam 98 rocnik a dela to 9 let stari coz uz je dost na tak pekna auta. Octavia je fakt povedeny kousek.

Ja pred 2 roky shanel octu a dost to dalo prace - asi 6 mesicu shaneni.

Ale trefa dobra za cenu 137 000 - vcetne klima, ABS, lita kola, 2 airbag, vse el.okna a zrc. dalkac, alarm a palubka drevo vcetne zamk defend a jine.

To je cena. Ale za rocnik 98 tak jak jsi daval inzeraty - ty velke prachy hruza :kuk:

a davam radu - vyhni se tezkemu Tuningu - udelaneho doma na noze :feve:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych sel taky do faceliftu a ne starsi auto nez 6 let.

J mam 98 rocnik a dela to 9 let stari coz uz je dost na tak pekna auta. Octavia je fakt povedeny kousek.

Ja pred 2 roky shanel octu a dost to dalo prace - asi 6 mesicu shaneni.

Ale trefa dobra za cenu 137 000 - vcetne klima, ABS, lita kola, 2 airbag, vse el.okna a zrc. dalkac, alarm a palubka drevo vcetne zamk defend a jine.

To je cena. Ale za rocnik 98 tak jak jsi daval inzeraty - ty velke prachy hruza :kuk:

a davam radu - vyhni se tezkemu Tuningu - udelaneho doma na noze :feve:

dííííííííííííííík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ja bych sel taky do faceliftu a ne starsi auto nez 6 let.

J mam 98 rocnik a dela to 9 let stari coz uz je dost na tak pekna auta. Octavia je fakt povedeny kousek.

Ja pred 2 roky shanel octu a dost to dalo prace - asi 6 mesicu shaneni.

Ale trefa dobra za cenu 137 000 - vcetne klima, ABS, lita kola, 2 airbag, vse el.okna a zrc. dalkac, alarm a palubka drevo vcetne zamk defend a jine.

To je cena. Ale za rocnik 98 tak jak jsi daval inzeraty - ty velke prachy hruza :kuk:

a davam radu - vyhni se tezkemu Tuningu - udelaneho doma na noze :feve:

dííííííííííííííík ;)

Nemas zac - a mrkni se kolem sebe zda nekdo neprodava auto - to co je na prodej v baz a jinde uz je davno ocima prebrane a hlavne nadsazene ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych ti doporučil po faceliftu. Ta červená combi je z těch obrázků asi nejlepší, ale nevidím z toho jaká jsou světla . Pokud je to origo neměla by být čirá.Taky pravé zrcátko by mělo být malé. U Octy po faceliftu se dají celkem snadno vyčíst VAGem km z řídící jednotky. Ty km z dovozu a nejen z dovozu bývají velmi často stažené. Kamarád si koupil Passata dovezeného z D MR 2001. Na tacho klasických cca 110 000. Vypadal dle mého mínění tak na cca 180 000. Po napíchnutí na VAG dle řídící jednotky najeto 390 000 km. A to už je docela o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych ti doporučil po faceliftu. Ta červená combi je z těch obrázků asi nejlepší, ale nevidím z toho jaká jsou světla . Pokud je to origo neměla by být čirá.Taky pravé zrcátko by mělo být malé. U Octy po faceliftu se dají celkem snadno vyčíst VAGem km z řídící jednotky. Ty km z dovozu a nejen z dovozu bývají velmi často stažené. Kamarád si koupil Passata dovezeného z D MR 2001. Na tacho klasických cca 110 000. Vypadal dle mého mínění tak na cca 180 000. Po napíchnutí na VAG dle řídící jednotky najeto 390 000 km. A to už je docela o něčem jiném.

díííííííky......... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja beru pri radach na nakup Octy jako nejdulezitejsi jednu vec, v zadnym pripade, pokud to nemam od rodiny, coz sotva, neverit km na tachu. Kdyz budes hledat auto z roku 1997-2000, 99% z nich ma najeto 110-145000km, neni to zvlastni? To jsou auta, ktery maj nakej patek za sebou. Osobne mam 1998, venek komplet facelift, bourana mirne na predek, byl odrenej celej pravej bok, najeto 203000km a je to benal. Naprosto plna palba MR98 krome automatu a kdyz vidim po bazarech auta z let 2001-2003, tak bych v naprosty vetsine pripadu blil. Takze urcite neverit km, radsi vybirat dlouho predlouho, nez litovat, auta si projizdet, nejlip s nekym kdo tomu velmi hovi, atd. Octavie jsou bohuzel ted asi zbozi, se kterym se smeli po drogach asi nejvic, bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl původní oktuli 8/97 od šváry no a jelikož se uštřily nějaký many tak jsem začal shánět kombíčka měl jsem jednu vyčíhlou naftáčka hmm to byla past a pak byla ještě jedna v záloze, která nesplnovala můj rok výroby co jsem chtěl, ale šel se na ní podívat a zamiloval se do ní .(původní majitel mi k tomu doložil úplně vše dokonce mám i fakturu, když si auto kupoval servisku taky.Tak jsem neváhal a vzal si jí a ted jsem spokojen.) chce to opravdu naštřit víc a pak mít méně starostí. ta první cos tu ukázal bude asi taková pastička ta druhá se mi líbí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, nikam nechvátej a počkej si na pěkný auto. Dřív , nebo později ho najdeš. Určitě se dá pořešit do 200.000,- faceliftový model se slušnou výbavou. A je notoricky známo, že facelifty měli vychytaný drobný problémy, které měli modely před inovací. Takže hledej od 2001 vejš !

hodně zdaru :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře to tu kolegové říkají co se týká km. Pokud to bylo firemní, nebo dovoz počítej že auto najelo min. cca 60 000ročně. Věřil bych tomu, že jakási záruka v km a stavu je v bazarech značkových opraven, ale co se týká jiných bazarů tak tam km absolutně nevěřím. Chce to trochu zkušeností. optřebení poznáš z ohmataného volantu,(pozor někteří podvodníci jsopu ho schopni vyměnit) ošlapaných pedálů, prosezené sedačky, podíváš se při otevřených dveřích jestli není otištěna těsnicí gunma v rámu dveří, vzhled motoru, úniky kapalin. Vyplatí se nahlétnot pod tapec v kufru, v motoru prohlédnout nosníky apod. Těch věcí, na které se můžeš soustředit je hodně. Já už bych v každém případě šel do vozu po faceliftu. Rok výroby od 2001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nad těma cenama žasnu, to jsou hrozný pálky, za to bych si nedovolil to auto prodávat. Osobně si myslím, že auto 9 let staré má cenu kolem 100tis Kč dle výbavy, původu, km a zachovalosti. když bych se nyní vžil do pozice prodávajícího, tak bych za tu svojí Koktu i s tou výbavou, co tam bude chtěl tak 110tis za 120tis bych se už styděl to vůbec dát do prodeje abych se nepropadnul hambou. Tím jsem chtěl říct, že je možná lepší auto kupovat rovnou od majitele a ne přes bazar, v bazarech většinou končí auta, za který se majitel stydí a nechce se s nima zabývat při prodeji a nebo na to prostě nemá čas. Ale myslím, že dobré auto si svého kupce vždy najde, taky chce vědět, jak dlouho dané auto v bazaru stojí, tam bych čul, proč o něj není zájem.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se tedy pridam...myslite ze chci nemozne kdyz schanim koktu combi v nafte Elegancku + climatros r.v.2002 kolem 220 000 kc ?? je to zoufalstvi ???

no to asi je pokud chceš, aby měla ještě málo najeto já koupil 2002 elegance+kožený sedačky za 260 tis a má najeto do 70tis., ale třeba se za ty prachy podaří něco détáhnout z venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...