Přejít na obsah

Kontrolka otevřených dveří


Bart246

Doporučené příspěvky

Zdravím mám také ten problém s kontrolkou, jakmile odpojím a zapojím baterii tak se kontrolka normálně rozsvítí ale jakmile otočím klíčkem tak je kaputt a spínačema ve dveřích to asi nebude protože mi reagujou na stropní světlo všechny dveře... jen mě napadá jestli to má co dočinnění s jednotkou č46 protože když jí naloguju tak mi vypíše tyto "kraviny"

 

 

Adresa 46     -------------------------------------------------------

   Řídící jednotka: 1C0 959 799 B`

   Komponent: ąC0959799B`ąC0959799B`

   Kódování: ąC0959799B `

   Opravna #: ąCöąC09597

ádné chyby v paměti závad

  nebo řídící jednotka chybové kódy nepodporuje

  nebo nastala chyba v komunikaci

 

 

Tak jestli to má stím souvislost nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mam zase taky problem ze mi nesvieti kontrolka otvorenych dveri. Ked sme s kamosom cez VAG skusali tak vsetky kontrolky svietia (aj kontrolka otvorenych dveri), no ked otvorim dvete, tak sa ta kontrolka nerozsvieti. Rozsvieti sa svetlo v interiery, aj vo dverach ale kontrolka na pristrojovom panely nie. Kde by mohla byt chyba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím lidičky!!! 

 

Potřeboval bych radu, mám O1 TDi 2003 s centálem  bez dálkového ovládání. Stále mi svítí kontrolka otevřených dveří na palubce občas se stane že chvíli problikává a zůstane svítit.

 

Když strčím klíč do zámku a zamknu tak se auto se zamkne, zhasne stropní osvětlení a osvětlení kufru, (netuším, jestli je to chyba v zapojení) ale stále svítí nebo problikne a svítí ona kontrolka otevřených dveří. Jednu dobu to fungovalo tak že jsem odemknul dveře, aniž bych je otevřel, rozsvítilo se světlo v kabině i v kufru a kontrolka otevřených dveří, pak když jsem zamknul dveře, tak se auto zamklo, zhaslo světlo v kabině v kufru a kontrolka dveří.  

 

Předem děkuji za rady, nápady   :kol-28:

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...