Přejít na obsah

praskání - stropnice?


ppfox

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, já prostě nebudu mít asi nikdy auto, který nebude alespoň pár dní vydávat žádný debilní pazvuky :wallbash: Nejdřív vyřeším jedno, pak zase druhý a začne třetí atd.atd. Tak s tímhle si fakt nevím rady...při náklonu na jakoukoliv stranu (zatáčka, kruhák...) se ozývá takový jako lupání ze zadní čísti - hledal jsem a ten zvuk se ozval když jsem zatlačil na strop pár centimetrů před 3 brzdovým světlem? Před časem jsem měnil jeden plast (ten co v něm je přidělaný zadní repro v kufru) a tak jsem trochu hýbal s plastama až ke střeše a od tý doby to zase dělá tohle :doh Nevíte někdo co s tím? Za každou radu dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamaráde tak to praskání nejakej tech plastú a tapecú trápí snad fšechny auta. Je to asi taková daň za používaní plastovejch dílú v interiéru.Hlavne když je neco jen tak přicvaklí v nejakím zacvakávátku a ono to pak při jízde tře o sebe a vydává to ty hnusné pazvuky. Mne to osobne v posledný dobe delá o stropu nad řidičem o střešního okna. Nekdy mám nato takový nervy že do toho praštím pěstí a je na chvíli klid. Nekdy zase dám hlasiteji rádio abych to tak neslišel. Ba sem i dumal že se to pokusím rozebrat a nejak to tam odpazvučit, ale při pomyslení, že ba se to mohlo potom mojem zásahu ješte zhoršit a nebo by to zase jako naschvál začlo delat dekde jinde,tak mne nato přejed chuť.

Ale ted k tomu tvojému autíčku, máš kombíka nebo lifta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamaráde tak to praskání nejakej tech plastú a tapecú trápí snad fšechny auta. Je to asi taková daň za používaní plastovejch dílú v interiéru.Hlavne když je neco jen tak přicvaklí v nejakím zacvakávátku a ono to pak při jízde tře o sebe a vydává to ty hnusné pazvuky. Mne to osobne v posledný dobe delá o stropu nad řidičem o střešního okna. Nekdy mám nato takový nervy že do toho praštím pěstí a je na chvíli klid. Nekdy zase dám hlasiteji rádio abych to tak neslišel. Ba sem i dumal že se to pokusím rozebrat a nejak to tam odpazvučit, ale při pomyslení, že ba se to mohlo potom mojem zásahu ješte zhoršit a nebo by to zase jako naschvál začlo delat dekde jinde,tak mne nato přejed chuť.

Ale ted k tomu tvojému autíčku, máš kombíka nebo lifta?

mám liftback B) , a celkově máš asi pravdu, ale krucifixhimlhergotheršvec když je to skoro nový, tak by to za těch půl mega mohlo bejt alespoň 2-3 roky tišší než Favorit né :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja resil vrzani na predni casti stropu vedle ovladani stresniho okna. Chce to trpelivost, mozna i nekoho, kdo ridi a vy mate cas sahat na strop a hledat, poslouchat. Nakonec to bylo tim, ze se dve casti asi 10cm od ovladani toho okna dotykaly a pri nerovnostech na silnici se dotly a to vydavalo to lupniti. Stara podlozka pod mys to resi, ustrihnul jsem 5x5cm a vlozil to mezy ty dva kusy stropu. a bylo ticho.

Chci rict ticho od stropu, a jak jsem se prestal soustredit na zvuky ze stropu, zacal jsem vnimat zvuky odjinud, tentokrat z levych prednich dveri ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to delalo u sibru na strane spolujezdce u slunecni clony,jen nekdy,jak se ohral interier,jsem to cely rozebrala vypodlozil,pak me zaclo vrzat v zadnich dverich,zase rozebrat a vse podlozit,je to asi proto,abych se nenudil,u fabie jsem takove debilni vrzani nezazil,jo a ted po 5tisicich zase gumy stabilizatoru,tak zase sundat a namazat a to jsem daval znackove.Je fakt,ze jsem haklivej na kazdej pazvuk,co tam nepatri,znamej si da nahlas radio a je OPRAVENO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to delalo u sibru na strane spolujezdce u slunecni clony,jen nekdy,jak se ohral interier,jsem to cely rozebrala vypodlozil,pak me zaclo vrzat v zadnich dverich,zase rozebrat a vse podlozit,je to asi proto,abych se nenudil,u fabie jsem takove debilni vrzani nezazil,jo a ted po 5tisicich zase gumy stabilizatoru,tak zase sundat a namazat a to jsem daval znackove.Je fakt,ze jsem haklivej na kazdej pazvuk,co tam nepatri,znamej si da nahlas radio a je OPRAVENO

Tak to jsme dva - slysim i to, co nemam :feve: .... mam dotaz, kde a cim si to "vypodlozil"? Ja to mel rozebrany odzadu, menil jsem gumove tesneni pod antenou, a dostal jsem se jen ke stresnimu oknu,stejne jsem nic nenasel, ale asi shodim dolu cely tapec a podivam se na to. Vetsinou staci na tapec jen jemne zatlacit a klepani/tukani/vrzani, ci jak to nazvat, prestane... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to delalo u sibru na strane spolujezdce u slunecni clony,jen nekdy,jak se ohral interier,jsem to cely rozebrala vypodlozil,pak me zaclo vrzat v zadnich dverich,zase rozebrat a vse podlozit,je to asi proto,abych se nenudil,u fabie jsem takove debilni vrzani nezazil,jo a ted po 5tisicich zase gumy stabilizatoru,tak zase sundat a namazat a to jsem daval znackove.Je fakt,ze jsem haklivej na kazdej pazvuk,co tam nepatri,znamej si da nahlas radio a je OPRAVENO

Tak to jsme dva - slysim i to, co nemam :feve: .... mam dotaz, kde a cim si to "vypodlozil"? Ja to mel rozebrany odzadu, menil jsem gumove tesneni pod antenou, a dostal jsem se jen ke stresnimu oknu,stejne jsem nic nenasel, ale asi shodim dolu cely tapec a podivam se na to. Vetsinou staci na tapec jen jemne zatlacit a klepani/tukani/vrzani, ci jak to nazvat, prestane... :kuk:

Ja to rozdelal zepredu,kolem te slunesni clony a nacpal jsem tam filc a kolem spoju jsem zevnitr nalepil samolepici tasneni,takove molitanove,co se dava do oken,kolem zadnich dveri jsem vypodlozil ty plastove prichytky co tam jsou z boku namontovane ty samorezky,pak vypodlozil ten roh tapecirunku bliz k zamku,hrozne vrzal,no proste operace a jezdeni a zkouseni bez tapecirunku,a to mam najeto 60tis,no hruza na zanovni auto,ale co jineho koupit...........zase bych se nudil nebo nadaval dvakrat tolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to delalo u sibru na strane spolujezdce u slunecni clony,jen nekdy,jak se ohral interier,jsem to cely rozebrala vypodlozil,pak me zaclo vrzat v zadnich dverich,zase rozebrat a vse podlozit,je to asi proto,abych se nenudil,u fabie jsem takove debilni vrzani nezazil,jo a ted po 5tisicich zase gumy stabilizatoru,tak zase sundat a namazat a to jsem daval znackove.Je fakt,ze jsem haklivej na kazdej pazvuk,co tam nepatri,znamej si da nahlas radio a je OPRAVENO

Tak to jsme dva - slysim i to, co nemam :feve: .... mam dotaz, kde a cim si to "vypodlozil"? Ja to mel rozebrany odzadu, menil jsem gumove tesneni pod antenou, a dostal jsem se jen ke stresnimu oknu,stejne jsem nic nenasel, ale asi shodim dolu cely tapec a podivam se na to. Vetsinou staci na tapec jen jemne zatlacit a klepani/tukani/v :wacko: rzani, ci jak to nazvat, prestane... :kuk:

Ja to rozdelal zepredu,kolem te slunesni clony a nacpal jsem tam filc a kolem spoju jsem zevnitr nalepil samolepici tasneni,takove molitanove,co se dava do oken,kolem zadnich dveri jsem vypodlozil ty plastove prichytky co tam jsou z boku namontovane ty samorezky,pak vypodlozil ten roh tapecirunku bliz k zamku,hrozne vrzal,no proste operace a jezdeni a zkouseni bez tapecirunku,a to mam najeto 60tis,no hruza na zanovni auto,ale co jineho koupit...........zase bych se nudil nebo nadaval dvakrat tolik

no jo, takových nás je...co jim šíleně vaděj všechny pazvuky, který v autě nemaj co dělat :076 - ta stropnice už je 4 záležitost tohodle typu :doh asi to fakt bude nějaká blbá hra, ale že by i auto mělo vlastní inteligenci? ;) Jinak má taky najeto málo (50tis.!) Když začaly první "zvuky", tak jsem při servisce držkoval tak dlouho, až se jezdilo a zkoušelo a zase jezdilo a zase...a zvuky se podařilo identifikovat a odstranit, ale vzhledem k tomu, že po odstranění jednoho se ozve něco dalšího a pořád dokola, tak už nemám "intelektuální sílu" to pořád řešit v servisu, asi se s tím musím smířit a pořád jen dokola hledat co a kde, bo se z toho zblázním... :wacko: Ale do sundavání toho stropu se mi nějak nechce - aby to pak nebylo ještě horší až s tím hnu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, má O také "vzrže" - dohání mě to k šílenství :feve:. Začalo to u zadních dveří (L i P) - zde částečně pomohlo promazání WDčkem, pokračuje to přes stropní tapec a končí kdesy v palubce. Pravda O má najeto cca 103tkm. Nedávno jsem se svezl O2, najeto cca. 20tkm- to je panečku rozdíl, ani jediné vrznutí.

Tuším, že zde bude každá rada dobrá :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to já jsem se také nedávno vezl ve služební OII TDI a byl jsem překvapenej jak to uvnitř vrzalo na dva roky stré auto :(

asi taky budu muset pod stropnici u své OI, občas mi tam drčí jakoby nějaký kablík , bouchnu do toho a je na chvíli klid , ale jen na chvíli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...