Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Akorat mam dojem ze Vam obema vadi ze se tady proste pise a vychvaluje 1.8TSi a ne ty vase motory,

nic jsi nepochopil. mě jen vadí lidi co píšou o nějakým jiným motoru, že je blbej a s blbýma chrochtákama jsi začal sám, ode mě to byla ironie. a po stopadesátý druhý a už fakt naposled ti píšu, že jsem svoje 1.9TDI nikdy nijak moc nevychvaloval

nicméně jako vorlajz, nemá to smysl, na věcný argumenty nereaguješ...

p2p: mě to přijde docela drahý, ale kdybych neměl CD changer, tak bych o tom možná přemejšlel. mam ale pocit, že do moji oktávky by to určitě nešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to ze jsem je oznacil za blbe, to byla z me strany tak trochu provokace to uznavam, ale to byl ciste muj nazor protoze tyto motory, obzvlast co mas ty, mame v praci v Oktavkach a proste mi nevyhovujou hlukove a tak trosku pruchodem vykonu, ale to nerika nic k tomu ze nekdo tento motor ma rad a vyhovuje mu. Akorat nechapu cloveka co si koupi tento motor a nevyhovuje mu, tzn. ze ho bud dostal a nebo ze koupil spatne, ale proto jsem take auto vybiral skoro pul roku, nez jsem si vsechny motory prozkousel a dost o nich precetl, abych se mohl rozhodnout.....stejnak jsem skoncil u prvni volby :)

To p2p: Ty tam nemas radio s CD menicem? Tohle je sice poodlnejsi, ale zase dalsi krabicka, ktera se ti bude nekde valet v aute. Mam takovou otazku je nekde v nejakem radiu od Skody USB konektor...treba u tech navigacnich apod.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víceméně sis odpověděl. tuhle oktávku jsem dostal a jelikož jsem s ní 3roky jezdil jako student 2x tejdně trasu CB-Praha, tak s ohledem na to, že ročně najedu těch cca 30tis km, byl tenhle motor jediná možná volba a jsem za něj rád, i když ho svým způsobem rád nemám. jo možná, až budu vybírat další auto, tak požadavek co nejnižší spotřeby už bude pasé.

ale nikdy bych nenapsal ani o 5.0 V10, že je blbej.

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stream bez menice a nechci ho ani kupovat.. Mam 80 GB disk ktery jsem pouzival v stare octavii s radiem. 80 GB hudby a dat mi prijde skoro dostatecne a chci to znovu napojit na stavajici radio stream, proto hledam nejakou alternativu jak to tam dostat.... HDD ma samo USB konektor a jestli vite o nejakem jinem kramu co rozchodi na streamu USB sem s tim... ;):);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víceméně sis odpověděl. tuhle oktávku jsem dostal a jelikož jsem s ní 3roky jezdil jako student 2x tejdně trasu CB-Praha, tak s ohledem na to, že ročně najedu těch cca 30tis km, byl tenhle motor jediná možná volba a jsem za něj rád, i když ho svým způsobem rád nemám. jo možná, až budu vybírat další auto, tak požadavek co nejnižší spotřeby už bude pasé.

ale nikdy bych nenapsal ani o 5.0 V10, že je blbej.

Pro studenta asi dobra volba to priznavam.

5.0 V10 - s necim takovym bych se rad nekdy projel, ale zivit bych to asi nechtel :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavila nebavila skus si jet cestu Brno - Svitavy a zpet v provozu kde nemas moc sanci predjizdet a spotreba mi klesla jak jsem psal. Muzu ti poslat foto jestli neveris.... :p

Ps: Stejnou cestu jsem pred tydnem jel za 9 ale to jsem fest zavodil a skoro se zabil... ale to je jinne tema ze jo ??? kol5

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavila nebavila skus si jet cestu Brno - Svitavy a zpet v provozu kde nemas moc sanci predjizdet a spotreba mi klesla jak jsem psal. Muzu ti poslat foto jestli neveris.... :p

Ps: Stejnou cestu jsem pred tydnem jel za 9 ale to jsem fest zavodil a skoro se zabil... ale to je jinne tema ze jo ??? kol5

no jo to by musel někdo nezávisle posoudit jak to vypadá, když ty "fest závodíš" a já když jedu "normálně". Možná v tom velkej rozdíl nebude. ;) Nicméně si myslím, že to moje "normálně" je opravdu normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to je, ale ta spotreba fakt leze dole.... Nemam s kym srovnat ale jak se s nekym potkam skusime to projet a uvidi se. Jinak tu trasu Brno - Svitavy a zpet budu dene jezdit az do ledna tak budu zkouset ruzne varianty jezdeni.... :p

A zaver dam samo k dobru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to je, ale ta spotreba fakt leze dole.... Nemam s kym srovnat ale jak se s nekym potkam skusime to projet a uvidi se. Jinak tu trasu Brno - Svitavy a zpet budu dene jezdit az do ledna tak budu zkouset ruzne varianty jezdeni.... :p

A zaver dam samo k dobru....

Tak to te lituju...neexistuje snad horsi trasa nez je tato, jako student jsem tam jezdil z Pardubic dost dlouho nez jsem nasel jinou variantu...je to fakt hruza cesta:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to je, ale ta spotreba fakt leze dole.... Nemam s kym srovnat ale jak se s nekym potkam skusime to projet a uvidi se. Jinak tu trasu Brno - Svitavy a zpet budu dene jezdit az do ledna tak budu zkouset ruzne varianty jezdeni.... :p

A zaver dam samo k dobru....

v úterý jedu HK-Brno-HK s 1,8tsi, má najeto 1000km, jsem zvědavý na spotřebu, porovnáme a hlavně k té spotřebě napíšu i průměrnou rychlost, ta je vypovídající zároveň s údajem spotřeby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci a děvčata,

nechci být ve středu po ránu Evžen prudič, ale zkuste tahle témata, řekněme odborná, nechat a psát jsem jen vážně poznatky týkající se TOHO KONKRÉTNÍHO motoru a ty věci kolem řešit třeba v ostatním, ve vašich octaviích, apod.

Jinak se tu vážně jen těžko něco najde, an tom se snad shodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...