Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Ešte pred zmazaním

Nechápem,prečo keď dá niekto prednosť výkonu,tu stále rieši spotrebu a navyše ani nie je nejaká neskutočná,veď RSo má 147KW a priemernú má 7,9l a 1,8TSI má 7,4l a vonku RSo 6,2l a 1,8TSI ma 5,9l,to mi príde dosť malý rozdiel na spotrebe,ale na výkone a Mk poriadny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý den tu přibudou 3 stránky s téměř nulovou vypovídací hodnotou...to zamčení není špatný nápad.

Já s tím nesouhlasím, co píšeš je bezesporu pravda ale na druhou stranu je jen otázka času, kdy Śkoda vytiskne k motoru DP či jiný materiál a zas bude o čem mluvit.Zamknutí tohoto motoru povede k přesunu hádek do jiného motoru. Hlavním problémem je, že nejsou žádné změny a zaplať bůh ani žádné zásadní problémy s tímto motorem a tak se hledaj kraviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:'Nikita1'-prohlédl jsem to forum a docela mě překvapilo, že kluci německý nijak neřeší to navýšení krouťáku na 320 Nm, tedy nad přenosové možnosti převodovky.Ono je fakt, že ABT nabízí tento čip pro tento motor v A4, která je těžší a může mít jinou převodovku a tam to je třeba OK ale naše převodovka v Okině by s touto silou nemusela souhlasit a její oprava by byla dost nákladná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...