Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Nebavime se starych projektech bavime se o novych( TDi CR a TFSi ). U 1,4 51 a 59 mas jinou prevodovku ... tim je to taky levnejsi.

Uprimne přímej vstřik paliva je dobra vec. Ale chce to turbo. A kdo umi pocitat tak se na naftu vykasle. Cenovy rozdily jsou hrozny. Uz je to viden na SII a na OII to nebude jiny az prijdou CR motory.

sem koukal třeba na audi A4 a tam maji 1,8 TSi 88kW. To je stejny motor jen datama priskrceny. Pripadni ciptuneri maji slusnou prekazku v podobe Download Immo. Takze sehnat si silnejsi data ze 118 tak ti to nepojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článok o novom Golfe:

Volkswagen Golf VI - přehled oznámených dieselových motorizací

Motor 1,6 TDI BlueMotion 2.0 TDI (81 kW) 2.0 TDI (103 kW)

Zdvihový objem [cm3] - 1968 1968

Válce/ventily 4/4 4/4 4/4

Nejvyšší výkon [kW/ot/min] 77/- 81/4200 103/4200

Nejvyšší toč. mom. [Nm/ot/min] 250/2000 250/1500 320/1750

Max. rychlost [km/h] 187 194 209

Zrychlení 0-100 km/h 11,3 10,7 9,3

Komb. spotřeba [l/100 km] 3,8 4,5 4,9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebavime se starych projektech bavime se o novych( TDi CR a TFSi ). U 1,4 51 a 59 mas jinou prevodovku ... tim je to taky levnejsi.

Uprimne přímej vstřik paliva je dobra vec. Ale chce to turbo. A kdo umi pocitat tak se na naftu vykasle. Cenovy rozdily jsou hrozny. Uz je to viden na SII a na OII to nebude jiny az prijdou CR motory.

sem koukal třeba na audi A4 a tam maji 1,8 TSi 88kW. To je stejny motor jen datama priskrceny. Pripadni ciptuneri maji slusnou prekazku v podobe Download Immo. Takze sehnat si silnejsi data ze 118 tak ti to nepojede.

Kdo umi pocotat se na naftu vykasle? spis naopak ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo umi pocotat se na naftu vykasle? spis naopak ne ;)

Tak mi rekni komu se vyplati koupit naftovy CR se 125kW ktery je o 100 000 drazsi nez 1.8 ... ja pocitat umim a ty mi teda spocitej jak se to tobe vyplati.

Neberu stary auta. Beru novy !! stary tovarny na saze nebudu komentovat.

1.8 by urcite sla se silnejsi prevodovkou udelat seriove klidne 130kW, ale kdo by si pak koupil RS naftu se 125kW, kdyz by mu natrhnulo zadek seriovy auto.

Pri cene paliva se ti to jen tak nevrati.

Pockame si na ceny v OII. Uvidime.

U CR motoru bude problem s DPF tam by me zajimalo jak si to CIP-tuneri poresi. Regenerace je slozity proces.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono z tý jednačtyřky dostali i 154kw, to bylo myslim v konceptu IROC, tojest koncept Scirocca. Jinak myslim, že ta 110kw verze má jen turbo. Ta je bez kompresoru.

Opravdu má turbo i kopresor :palec2: alespon ta v Tiguanu, pricemz si nemyslim, ze by se nekde delala bez kompresoru.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted před pár min.jsem mluvil s tim klukem z Jarova a ty prodejci na tom jejich školení žádný materiály do rukou nedostaly......jen jim tam prý přes projektor pustil obrázek faceliftu s pohledem že bylo vidět kus boku a předek(víc jim ten šéf neukázal) a jen jim přednášel technické změny,úpravy atd. ........to mi řekne odpol.(jedu tam kvůli problému z SII),tak uvidíme........Každopádně nevim co s tim facelftem dělaj takový tajnosti.....každá automobilka už něco ukázala co bude v Paříži a o OII-faceliftu nikde ani řádka(obrázek) prostě nic.........

Ty prodejci by měli dostávat něco do rukou až první týden v Říjnu,tak snad už se brzy něco někde objeví......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pentadius: Ještě je otázkou, zdali pytlíkova rodinka zůstane stejná, nebo se o nějaké pytlíky rozroste. :p

Kolenní airbagy i do O2 face, či coo? :kuk:

Nebo jen rozšíření základní nabídky airbagů včetně hlavových do série?

2 pavelkr: jak velká série?

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě nenapadlo :doh

Že bychom už na tom byli dobře jako sestřičky z VW :kol-48:

Nebo že by se výrobní program Škodovky pro konkurenční prodejce z Německa ztotožnil s českým?

To nee, to bych se zpil do němoty lol

S tím počítej. to co je u VW jako serie bude u škodovek novinak nebo facelit. Si vem světla Superb Versus Touareg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, 1.4 TSI 90, 92kW má jenom turbo, ale všimni si, že jsem reagoval na Mustafu a ten se bavil o 1.4 TSI 110kW a ta má turbo i kompresor. To že jsem psal tohle: "alespon ta v Tiguanu, pricemz si nemyslim, ze by se nekde delala bez kompresoru....", jsem se bavil pořád o 110kW-ový verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...