Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Boze ten redaktor na tech novinkach je fakt vuuul. Nejvetsi hlod ze 1.4 TFSI (i kdyz skoda ho znaci jen TSI) je 2x preplnovanej a nebo to ze vzadu si vsiml zmeny pouze ve svetle, kde uz absentuje cerveny prouzek, to ze to ma celej novej lakovanej naraznik a ze i predek je celej novej a ne jen nove mlhovky a svetla to mu asi nikdo nerekl. A co bocni listy v laku? Interier ani nemluvim. Boze to jsou takovi sráči, dneska uz dela recenze aut kdejakej hňup!

PS: Keca tam o 1.4 TSI ale na videu jezdil s 1.6 MPI :doh:doh

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky ze zavodu škody..nic moc kvalita ale de to...moc se mi jinak libila..je to hezky autii

jinak ti položím klasickou otázku, na kterou jsem se už několikrát všude možně ptal, ale nedostal jsem odpověď: vážně vypadají ta kola v porovnání s předními světly tak otřesně malá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už predfaceliftové OII N1 od MR08 môžu mať hlavové bagy, aspoň u nás.

Celý vtip je v tom že hlavové bagy nemohli byť lebo mreža (N1) bola posuvná, najnovšie sa dodáva mreža ako pevne montovaná vzadu a tak môžu byť bagy.

je to ináč pekná howadina ale má to takto vyriešené strašne veľa áut, vlastne Škodovka bola jedna z mála čo mala mrežu posuvnú. Neviem jak v Čechách, ale na Slovensku je to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jeden dalsi sympatickej facelift z letosniho roku. Ale pokud skodovka vydrzi a nezvedne zpatky ceny, tak uz ted vyjde pri 170PS motoru pri srovnatelny vybave draz :)

Tak ten je hodně sympatickej. Takhle mají vypadat přední světla!

S cenou škodovek obecně je to hodně smutný. Holt když je poptávka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...