Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

No posledni OT k prodejnim kanalum - radsi sem to upravil, pac ten projekt dopadl dobre a nerad bych, aby citace reference zanechala nejakou pachut. Na problemy sou spis jiny firmy...

Dneska sem FL zase videl a to sviceni v mlhovkam se mne vubec nelibi. To bude zase tuzeru, co budou obstarozni tour menit na radoby OII FL a svitit parkovackama.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak on ten kufr taky není vyloženě výhra...postavit "velký" auto na malým podvozku...že by "trapas"?? ...všechno záleží na úhlu pohledu a požadavcích ;)

btw, dneska sem konečně viděl v provozu OII FL a to nový SPDS je celkem good, měl jsme z toho obavy, ale svítí to dost silně a je to vidět hezky...narozdíl od před FL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak on ten kufr taky není vyloženě výhra...postavit "velký" auto na malým podvozku...že by "trapas"?? ...všechno záleží na úhlu pohledu a požadavcích ;)

btw, dneska sem konečně viděl v provozu OII FL a to nový SPDS je celkem good, měl jsme z toho obavy, ale svítí to dost silně a je to vidět hezky...narozdíl od před FL :)

Hele, výhra to vopravdu není, ale pro chudýho českýho člověka je to ideeální možnost, jak přijít za ozumný prachy k solidnímu a praktickýmu autu, chápeš ? Ne si za ty prachy koupit Golf, kde nevodvezeš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypravec: Však v poho...říkám, že záleží na úhlu pohledu...jen jsem chtěl reagovat na to, že jsi golf označil za trapnej jen kvůli tomu, že nemá kufr...tak říkám, že stejně tak může někdo označit oktu za trapnou kvůli (oproti golfu) horším jízdním vlastnostem (nevyváženosti platformy)...záleží, co požaduješ ;)

Doli: Jj, Světla Pro Denní Svícení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypravec: Však v poho...říkám, že záleží na úhlu pohledu...jen jsem chtěl reagovat na to, že jsi golf označil za trapnej jen kvůli tomu, že nemá kufr...tak říkám, že stejně tak může někdo označit oktu za trapnou kvůli (oproti golfu) horším jízdním vlastnostem (nevyváženosti platformy)...záleží, co požaduješ ;)

Doli: Jj, Světla Pro Denní Svícení :)

jasne, vyjardil jsem se blbe.Vim, ze golf je technologicky na tom velmi dobre. Zalezi holt na prioritach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blbec: To by me zajimalo jak si na to prisel?

Jednoduse, podle fotek ktere jsi sem hodil...

Podle interieru, jako pedaly, stredova konzole, 3-ramenny volant s RS znakem, ci jina grafika budiku... Exterier vyfocenej nemas, ale nepredpokladam, ze by skodovce utekly fotky FL OIIRS, tudiz to v zvenku je klasicka OII RS, ale ve vnitr je uz faceliftovana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázků mám plnou píííp :p ...dyť má škodovka plnej mediaserver ;)

...ale neříkej, že se nejezdí nějaký testy třebas v Bělé...a nebo aspoň jak to vypadá s nasazením, vrabci cvrdlikali, že se snad objeví v lednu před Monte ještě na Janner rally...co je na tom pravdy...bych se rád zajel mrknout...přecijenom to Monte Carlo je o něco dál...ale má svoje kouzlo, uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...