Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Jo, v Paříži za 3 týdny... a možná i F/L RS...

Dnes jsme se byli podivat s mistrem na vyrobu oktávek a musim říct že se jich vyrábí už docela dost.Každá je sice zalepená světla a tak ale interiér jsem viděl trochu...jinak u každyho toho faceliftu na lince byli nějaky papalašove takže si to asi dost hlidaj chlapci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dneska zahlídl novou OII facelift. Bez maskování se v klidu projížděla po okreskách kolem Bruntálu. Byla ve světlé modré metle, nicménĚ jela do protisměru a já neměl čas abych to otočil a jel za ní, ale zepředu to je celý SII, kdežto zadek je klasická O2, pouze bez spodního nelakovaného plastu. Takové jsou mé postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč?!..vždyť jde jen o blbý facelift, který se představí za pár dní..vem si např. takovou novou 7 od BMW...mnoho měsíců před oficiálními fotkami jezdilo po cestách, vše odkryto, jen pár černých pruhů na některých prolisech - a to šlo o nový, poměrně očekávaný model.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád vozí pro jako externista na ŽL u nějaké firmy O2 face kamsi do Rajchu a to už nějakou dobu, a říkal že jezdějí zásadně v noci a zastavovat můžou tak maximálně někde u lesa, u benzínky a pakrkáče mají zákaz. Fotky samo nejsmějí a ani nechce prozradit kdy jezděj že bych si na ně počíhal. Interier říkal že vypadá jako v S2 tak nevím. ten face tour zní zajímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...