Přejít na obsah

Přední nárazník


danone

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Využiju tohoto tématu a zeptám, jestli existuje nějaký nárazník na OI předfacelift, abych nemusel měnit masku a světla. Ale nemyslím tím nějaký raketový vzhled. Decentní. Mám ho zespodu prasklý a když už by se měl měnit, tak nějaký jiný. Předem dík za rady a info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi, jsou fakt pěkný. Právě jsem řešil, že jde sundat ten černý plast pod nárazníkem a dát místo něj spojler. Taky to nevypadá špatně. Nechce se mi totiž kvůli nárazníku měnit předek na facelift. Snad něco seženu a tydle jsou fakt moc pěkný a hlavně decentní. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak motorovy prostor nech tak jak je...........zvedni kapotu,povol tri hvezdicky u chladice,sundej listu narazniku,na boku z kazde strany jsou dva srouby,od kola povol plast,podbeh ,pak vydelaj plast kryty ve spodu narazniku,tam jsou take hvezdicky,myslim,ze uz to bude vse,pak uz jen sundat vyztuhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak motorovy prostor nech tak jak je...........zvedni kapotu,povol tri hvezdicky u chladice,sundej listu narazniku,na boku z kazde strany jsou dva srouby,od kola povol plast,podbeh ,pak vydelaj plast kryty ve spodu narazniku,tam jsou take hvezdicky,myslim,ze uz to bude vse,pak uz jen sundat vyztuhu

Díky. Já ho potřebuju spíš jen dopasovat. Odjížděl jsem z parkoviště a bohužel se mi chytil o obrubník a tak na stranach u blatníků má větší mezeru než normálně . Doufám, že to půjde, když ho povolím a zkusim dopasovat jak má být. Dám si na obrubníky pozor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
prut antény mám odkud jsi?vyplatí se to poslat?

Jsem z Vrchlabí, ale převážně jsem v Brně. Nevim jestli se prodává samostatně. Jinak bych ho koupil, kdyby stal par korun

což o to,já bych ti ten prut i věnoval,o to nejde,ale pošta je drahá a v globusu je mají za 70kč obyč,a za 100kč mají kovové s chrom koncovkami,tak jak chceš když tak SZ,nechodí mi upozornění na odpovědi,proto to zpoždění čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...